Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Mik a legextrémebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mik a legextrémebb szexuális vágyaitok? Olyat is írhattok ami csak elméletiszinten izgat titeket és olyat is amit még nem próbáltatok ki.

Figyelt kérdés

2021. júl. 11. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Nudistastrandon megismerkedni egy hasonló beállítottságú lánnyal majd szerelmeskedni éjszaka a sátoromban.Vannak ám vágyaim,de eléggé elérhetetlenek.:-)
2021. júl. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Hármas.
2021. júl. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Kettes. En vagyok a harmas valaszolo. Ram vagysz? :)
2021. júl. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Vezetésoktatóval szexelni, esetleg büntetést is kapni tőle, ha megbukom vagy hibázom.
2021. júl. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

#4

Más jellegű oktatás esetleg? ;)

2021. júl. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szexelni néző előtt. A néző legyen férfi, őrüljön meg értem és vonzódjak hozzá. Az izgatna baromira, hogy gyönyörködne bennem és vágyna rám, miközben más pasi van bennem. Nem akarok hármasozni, túl sok lenne a zavaró testrész és arra se gerjedek, hogy egyszerre egy lyuknál többet tömjenek bennem. Az izgatna, hogy rám vágyik és kínlódik. De a végén kárpótolnám.:)


Ezt a vágyamat nem tudom kiverni a fejemből évek óta, de túl sok a külső és belső akadálya annak, hogy megéljem. Kezdve ott, hogy nem élvezem a szexet gumiban. Szóval emiatt is lőttek a kalandozásnak nálam.

Amúgy valószínű nem is működne, mert demiszexuális vagyok és ha szerelmes vagyok, akkor nem igazán vágyok plusz egy főre.

Olyan kapcsolatban menne ez nekem, ahol nem kötődök érzelmileg, de ott meg a szexet nem tudom élvezni. Vagy esetleg két olyan férfi, akihez érzelmileg is kötődök. Van két ilyen, az egyikbe őrülten szerelmes voltam/vagyok, a másikba is beleszerettem. Kettejükkel azért tudnék mit kezdeni.:)

2021. júl. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Bukkake.

Csoportos erőszak.

A másodikat sosem próbálnám ki élőben, de valamiért izgat.

2021. júl. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Izgat a gondolata annak, hogy elrabolnak és levágják a végtagjaim, és szexrabszolgaként tartanak. Ugyan ez végtaglevágás nélkül is. Izgat az is, ha elrabolnak és kisbabaként erőszakkal a gondomat viselik. De ez mind csak gondolati síkon van, nyilván élőben ez azért más lenne.
2021. szept. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!