Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennél,ha átcsengetnél a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél,ha átcsengetnél a szomszédba,és meztelenül nyit ajtót a pasi/nő?

Figyelt kérdés
2021. júl. 11. 15:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem dirrekt hívot a szomszédcsaj. Egyedül élt és zuhanyzáskor elcsúszot, eltörte a kulcscsontját. Mi pedig jol kijöttünk egymással ezért ugy gondolta, hogy engem hív, hogy segítsek neki. Nekem kellet áttörölnöm, felöltöztetnem és korházba vinnem.
2021. júl. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
A régi szomszédom egy 30-as egyedülálló nő volt, de kegyetlen csinos és jól nézett ki. Akkor kb 25 éves voltam és egyszer este 10 körül rám írt messengeren hogy áttudnék-e szaladni hozzá megnézni a bojlert mert nincs melegvíz. Átmentem biztosíték le volt kapcsolva ennyi volt a baja. A csaj persze csak töröközőt csavart magára és amikor végeztem mondtam hogy 3-4 óra mire ebből melegviz lesz szóval jah. Aztán mondtam ha annyira akar jöjjön át hozzám és fürödhet ott. De nem akart. Aztán amikor készültem elmenni akkor beszéltünk valamiről, és a törölközőjét nem tartotta ami hát lecsúszott és láttam mindenét. Akkor Ő annyira lefagyott és elvörösödött hogy nem tudta mit csináljon ijedtében nem is takargatta magát elég ciki volt mindkettőnknek valamiért, de nekem tetszett a látvány. Aztán lefagyva gyors kiléptem mondanom sem kell hogy sikerült megfejelnem az ajtófélfát.
2021. júl. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!