Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a kulonbseg (leginkabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a kulonbseg (leginkabb kulsore) egy 18 eves es egy 40 eves no puncija kozott?

Figyelt kérdés
2021. júl. 11. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Legfeljebb annyi, hogy idősebb korban már nem olyan feszes a bőr ott sem. De ez a testük más részeire is vonatkozik. Azért aki rendszeresen sportol, egészségesen eszik, szed vitaminokat tápkieget, azoknál más a helyzet, dr azt hiszem főleg itthon nem ez a jellemzőbb:D

N

2021. júl. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

1

Nyugaton a punci is feszesebb? Húha...

2021. júl. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán vettem észre különbséget puncinál.

Tény hogy máshol már tényleg nem olyan feszes a bőr, puhább.

2021. júl. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

#2: igényesebbek az emberek, fontosabb az egészségük. Általánosságban legalábbis. Nem véletlen vagyunk az egyik legrlhízottabb nemzet, tele endokrin, szív és érrendszeri problémákkal:D

Nézz körül a 40es nők közt, szállj fel a buszra és nézd meg kik vannak körülötted. Rengeteg elhízott és egészségtelen ember van

Nyugaton egészségesebben is esznek és többet mozognak az emberek. Nálunk meg cukor pörkölt pacal tejföl kenyér a menü:D

Viszont aki odafigyel, az nyilván magyar létére is jól fog kinézni. Valamilyen szinten mindenképp fog veszteni a bőr a rugalmasságából az idő elteltével, de nem mindegy mennyire tartja karban magát az illető

2021. júl. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12%
Nekem csak fiatal punci kell mindig. Ezért nem kell feleség sem.
2021. júl. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem sok a különbség.


Férfiaknál rosszabb hatással van az öregedés.

2021. júl. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem gond ha egy nő több X-es, de ha kövér, vagy volt kövér, ott már nyomok maradnak örökre. És az nekem nem túl szép, vonzó. Egyébként semmi baj a 40-50-60-asokkal.
2021. júl. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!