Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyire jönnek be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire jönnek be nektek a szép srácok?

Figyelt kérdés

Nem a jóképű, nem a szexi, nem a férfias, hanem a szép, kicsit "tesztoszteron-hiányos", aranyos arcú és szép bőrű srácok.


Pl. ők:

[link]


Én is hasonló vagyok, gyakorlatilag sok lánynál szebb bőröm van, viszont úgy érzem hogy a lányok inkább a férfiasabb, szőrősebb pasikat preferálják.


2021. júl. 11. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez valóban az aranyos, kisöcsém kategória. 31N
2021. júl. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek csicska huszárok.
2021. júl. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Korosztályfüggő... Tinédzserek nagy részénél óriási sikered lenne. Nekem az a véleményem, hogy lehet az ember ilyen metroszexuális jellegű és sikeres is... Egy átlagon felüli izomzat nem árt. Szerintem egyáltalán nem kell szőrösnek lenni. Én se vagyok az és elvagyok
2021. júl. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, pedig nem vagyok tinédzser. Nyilván akkor, ha velem egykorú, de szerintem a Sprouse ikrek még idősebbek is.
2021. júl. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A tiniknek nagyon, a nem tini nők meg kb. 2-3%-ának.
2021. júl. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5, ja, szegény Spouse-ék is csak a 13 éveseknek jönnek be, sose volt barátnőjük.

Ja de mégis, ráadásul Palvin Barbi és Lili Reinhart, aki szintén nem csúnya. Vagy Timothee Chalamet és Eiza Gonzalez?

Lehet a hírnévre fogni, de a nők is híresek, minden sarkon találhatnának maguknak valami szögletes fejű, kigyúrt, szőrös mellkasú Henry Cavillt.

2021. júl. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!