Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mennyire élvezitek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire élvezitek az anális szexet?

Figyelt kérdés
2021. júl. 12. 08:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Semennyire, nem is engedem.
2021. júl. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Kb. mintha egy nagyot kellene szarnod, de nem megy ki, sőt, csúszkál oda-vissza be és ki.
2021. júl. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Semennyire,nem is engedem.
2021. júl. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem kimondottan élvezem, de ritkán engedem. 🙃
2021. júl. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Az anális szex olyan mint a sör. Elsőre nem tetszik. Másodjára sem. Harmadjára sem. Negyedjére valami más, de még mindig nem jó. Aztán egyszer csak azon kapod rajta magad, hogy élvezed, szereted, hiányzik.


Én utóbbi fázisban vagyok. (Ui.: Gyakorlás, felkészülés, tanulás szükséges a normális anál szexhez! )

2021. júl. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

ritkán van, akkor is csak a pasi kedvéért, nekem mindig fáj vagy kellemetlen.

de van olyan barátnőm, aki el is tud élvezni popsiba... Szóval mindenkinél más, gondolom.

2021. júl. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
Nem nő vagyok, de a partnerem élvezi.
2021. júl. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Egyáltalán nem élvezem. Ha kellő síkosítót használunk és teljesen el tudok lazulni, akkor kb. semleges... mintha kakilnék vagy kakilni kéne de mégsem jön...


A páromnak megengedtem 1-2 alkalommal de hálistennek neki se mániája ez a végbélszex dolog...

2021. júl. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

Személy szerint nem szeretem, de kb úgy vagyok vele hogy a párom kedvéért néha engedem(2-3-4 havonta). Nem nagyon rossz érzés, de kellemetlen.

Viszont van olyan barátnőm aki szinte minden alkalommal csinálja és nagyon élvezi is. Nem tudom hogy csinálja de az ő dolga, ha élvezném lehet nálunk is többször lenne.

2021. júl. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbáltuk, nekem nagyon nem jött be. Azóta nem engedem.
2021. júl. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!