Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyi az a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az a bizonyos korhatár ami után egy nőnek el kell fogadni az átlag alatti férfiak közeledését is, ha szeretne komoly kapcsolatot és később családot alapítani?

Figyelt kérdés
2021. júl. 12. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ilyen nincs. Nekem tobb noi ismerosom van, aki inkabb van egyedul, mint szinten alulival.
2021. júl. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen korhatárt még a legkeményebb diktatúrákban sem szokás előírni. Mindenkinek ami jólesik. S igen elfogadják az átlag alatti férfiak közeledését is - az átlag alatti nők. Megjegyzem, az átlag alatti az nem külsőre vonatkozik elsősorban, egy férfi vonzerejének max. 15-20% a külső, a többi személyiség, stílus, kisugárzás.
2021. júl. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2# Szerintem meg az átlag alatti, az mindenkinél mást jelent. Szubjektív. Ez a 15-20% egy nagy bulls*it. Neked lehet, hogy ennyit jelent, de ez nem egy általános dolog, lehet, hogy valakinél a külső számít többet.
2021. júl. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az "ideje lenne már" kezdetű, külső elvárásoknak történő megfelelésből kialakított félkényszer, valód érzelmek nélkül kapcsolatok többnyire nem szoktak jól elsülni.

Ezzel együtt, aki a saját képességeihez mérten túl magasra teszi a lécet az lehet élete végéig egyedül marad. Mindenki maga dönti el hogy akar élni.

2021. júl. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem kell kevesebbel beérnie, ha nem akarja. Az csak egy boldogtalan kapcsolathoz vezet.
2021. júl. 13. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sose kell. Maradjanak egyedül.
2021. júl. 13. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Általában az van, hogy felcsináltatják magukat egy vonzó külsejű pasival, aztán rájönnek hogy gyereket egyedül nevelni mégsem olyan egyszerű és elkezdenek vadul társat keresni. Tele vannak velük a különböző társkereső oldalak. Nem baj ha átlag alatti a külsőd, ha átlag feletti az anyagi helyzeted és el tudod tartani őt meg a gyerekét. Cserébe biztos kapsz kedvességet, legalábbis az elején amíg el nem veszed feleségül...
2021. júl. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én most két és fél év után ismerkedek egy átlagos nővel mind a ketten negyvenen felüliek vagyunk de sajnos mivel őt is sokan átvágták nincs önbizalma. Én igyekszem bátorítani hogy nincs megfelelési kényszer.
2021. júl. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy átlag alatti? Külsőre?

Exem az volt, a családtagjaim és az ismerőseim nem is értették, mi tetszik benne. Beleszerettem, mert kedvesnek mutatta magát, és olyan szinte visszatükrözött, hogy azt hittem: ő az én ellenkező nemű verzióm. Aztán kiderült, hogy az csak a beetetési fázis volt... Szóval egyáltalán nem biztos, hogy egy kevésbé előnyös külsejű ember jobban megbecsül, vagy egyáltalán tisztel majd. Hiszen ha valakivel szemben folyton sunyi vagy, azt az embert nem tiszteled.


Megalkuvásból meg főleg nem szabad belemenni a kapcsolatba.

2021. júl. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!