Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 14 cm kerületű péniszre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 cm kerületű péniszre melyik boltba találok ovszert? Mert én csak mind standard méretbe láttam.És inkább boltba szeretném megvenni ha van vmelyikbe.

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm!

2021. júl. 13. 07:37
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Rosszul tetted fel a kérdést. A nők nem tudják, mi az a kerület, így azt hiszik, kamuzol, és nem fognak privit írni.
2021. júl. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Ez egy átlagos cstagság. Jó lesz rá mind.
2021. júl. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

De 1. Számolj kicsit. Ugyebár D x pi vagyis r+r x pi a kör.

Ez nem kör, ezért r1+r2 x pi. Viszafelé 14÷3,14 =4.5

Ami kb semmi egy átlag guminak.

2021. júl. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#08:17

Tudom hogy ez nem kör és szabócentivel mértem ami viszonylag pontos amennyire lehet egy mérés pontos, mert ha okoskodni akarok akkor azt mondom nincs abszolut pontos mérés.

Ha átmérőt mérek az kb 5 centi. És probáltam a standard méretet es kicsi.

2021. júl. 13. 08:26
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
MySize gumit keress. Több szwxshopban megtalálod.
2021. júl. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha kicsi a méret akkor menj szexshopokba, az is bolt, nem kell netről rendelgetni. Vagy talán még gyógyszertárban (bár nekem ott kínosabb lenne a néniket kérdezgetni, mint a szexshopban a fiatal pasit/csajt)

Drogériákban csak átlag méretek vannak, szexshopokban meg van kisebb és nagyobb is, ha nincs készleten akkor berendelik neked stb szóval mindig nagyon kedvesek és segítőkészek szoktak lenni:)

N

2021. júl. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Köszönjük szépen a hirdetést!
2021. júl. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem 5 cm vastag és a normál gumit még pont fel lehet tuszkolni, de legalább nem csúszik le
2021. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*Persze csak akkor ha nedves a farkam, egyébként esélytelen. Bár nem tudom hogy kisebb farokra nedvesség nélkül is fel lehet e?
2021. júl. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bármelyikben
2021. júl. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!