Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lett divat manapság a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett divat manapság a nagy fenék?

Figyelt kérdés
Manapság már mindenhol a hatalmas sokszor lötyögő narancsbőrös feneket látni a médiában. Miért lett ez divat és a férfiak miért erre izgulnak? Úgy tudom pár éve még a kicsi sportos fenék volt a nyerő. És akkoriban elég ciki volt a nagy kuffer, meg úgy általában a elhízottság. A mai világban meg a kövérséget, vastag nagy állat testet részesítik előnyben a nőknél. Most nem a kövéreket bántom, de mikor azt mondják nekem, hogy jobb lenne ha nagyobb lenne a fenekem az nagyon felidegesít, mert itt vagyok 20 évesen vékony sportos testalkattal, biztos nem fogom hagyni, hogy zsír nőljön a testemre, csak mert másnak úgy tetszik... szerintem nagy zsíros fenékkel sokkal nehezebb mozogni, futni stb és jobban be is izzad az egész alul. Engem mindig is taszított a nagy vastag oszlopcomb, nagy test stb.. Meg szerintem régen kb mindenkit taszított ez, de most valahogy divat, még fekete nőknél oké mert náluk ez genetika de fehér nőknél szerintem nem oké, hogy nagy zsíros kuffert akarnak, meg a férfiaktól sem oké, hogy ezt várják el.

2021. júl. 13. 20:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
70%
Barátnőmnek elég nagy feneke és combjai vannak, mégis sportolunk mind a ketten. Abszolút nem igaz amiket írtál az én tapasztalataim alapján. Emberfüggő ez.
2021. júl. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
82%

A divat mindig változik, értelmes emberek pedig nem ülnek fel ennek, és tudják hogy mi jön be nekik. Felesleges ezen agyalni. Aki így gondolkozik azt jobb is ha hagyod a p*csába.

Amúgy meg én nagyon segg párti vagyok, imádom ha van egy csajnak segge de azt vettem észre hogy a kisebb és a nagyobb is bejön csak legyen sportos. Az enyhén lottyedt sem rossz de azért nem az igazi.

Örülj neki ha jó segged van, biztos találsz olyat aki megbecsüli.

Ráadásul az előző divatnak hála van egy csomó pasi aki a csontvekony csajokat preferálja, és emiatt van egy csomó lelkisérült nő is akik mindenáron le akarnak fogyni (általában 30+korosztály ma már). Hát mit ne mondjak elég káros a divat.

2021. júl. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%

Már bocsánat, de had ne kelljen szégyelljem a nagy narancsbőrös seggemet, csak azért mert a te picsád feszes.


Az egész családom túlsúlyos. Én 20 kilót adtam le egy év alatt, amikor megelégeltem ezt, viszont azóta sem tudtam feszes segget elérni, pedig már egy ideje intenzíven edzek, és a narancsbőrről nem is beszélek, mert azt amúgy is szinte lehetetlen eltüntetni plusz örökké vékony barátnőimen is van.


És hogy mi van a médiába? ki nem szarja le? Viszont nekem az ne pampogjon aki egész életében vagy deszka volt, vagy nagyon könnyen épített izmot. Próbálkozom, de a múltat nem tudom megváltoztatni és nem fogok a magadfajta bodyshamingelők miatt újból feszengve hordani bikinit vagy átesni megint a "jaj mindenki engem néz, soha többé nem vehetek fel szoknyát" szakaszon.


Mielőtt valaki belekötne: nem dicsőítem az elhízást, mert fő az egészség. DE! ne hasonlítgassuk már magunkat másokhoz, csak azért mert valakinek szerencsésebb a genetikája. S pláne ne hasonlítgassuk magunkat azokhoz a youtube edzőkhöz, akik EGÉSZ NAP ezzel foglalkoznak, mert egy átlag ember nem tud ennyi időt erre szánni.

2021. júl. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
45%
Talán a karantén időszak miatt? Sok ember hízott a covid időszak alatt és sok lusta ember van, aki ennek ellenére nem mozog és így ez az alkat is elfogadott.
2021. júl. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
63%

"meg a férfiaktól sem oké, hogy ezt várják el."

Ki várja el?

Mindenkinek van ideálja, és semmi baj azzal, hogy valaki a nagyobb segget szereti. Neked is biztos van amit előnybe részesítessz, leírásod alapján gondolom kötelező sportos legyen a leendőbelid.


Viszont a leírásod nagyon kötekedős hangvételű. Ajánlok két videót, ami bár nem csak erről szól, de arról, hogy a valódi test nem egy gépezet, aminek megmondod hogy nézzen ki.

https://www.youtube.com/watch?v=9Qv4ReWUye0

https://www.youtube.com/watch?v=DOjgkeOMsd4

2021. júl. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
81%

Még annyit tennék hozzá, hogy rohadtul nem oké, hogy azt hiszed csak úgy megítélhetsz embereket. Senkinek sem ismered az életkörüményét, és meglehet, hogy ami neked zsíros segg és narancsbőr, addig neki az dicsőség, hogy legalább egy olyan szintet tud tartani a folyamatos stresszes életében.

Én viszont nem mondanám, hogy ezt hangsúlyozza a média és társadalmi elvásárok. Sokszor megyek egy olyan barátnőmmel vásárolni nagyobb bevásárlóközpontba akinél nemrég derült ki, hogy súlyos pajzsmirigy problémája van és emiatt nagyon meghízott (mióta normalizálták a gyógyszeradagját sokat fogyott). CIKI, hogy sok fast fashion üzletbe csak én tudok ruhát vásárolni, és azt is nehezen, mert mindenki xxs és xs méretű (ami nálam szuper, mert nagyon alacsony vagyok, de egy 170 centis nőnél betegesen sovány kategória) ruha le van fosztva, míg neki alig találunk valamit, ami divatos és van a méretében.

2021. júl. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
97%

Hát én pedig kifejezetten örülök ennek a "divatnak". Mindig is izmos és sportos alkat voltam, de sajnos nem a férfiak által korábban jobban preferált nagy mell-vékony comb-kicsi feszes fenék típusú.

Szerintem kifejezetten örömteli dolog, hogy most már a más típusú nők is érezhetik szexinek magukat.

2021. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom. Én sok csajjal dugtam kutyapózban is, ahol a legjobban érvényesül a popó látványa. A kis seggű csajoknak nem néz ki jól a fenekük kutyapózban. Akinek meg hatalmas volt, kicsit narancsbőrös is (kit érdekel), na arra olyan merevedésem volt, hogy csak na, brutál szexi volt bepucsítva. Ösztönösen is jobban tetszik, ez van.
2021. júl. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
85%

Ez nem manapság lett divat, hanem a jó és szép kerek nagy popsi az mindíg szép volt és tetszett a férfiaknak.

Inkább amióta a reform kaja hogy bejött azóta lett a vékony a divat.

Na ez inkább divat lett.

Általában a vastagabb nőknek a cicije is nagyobb mint a sovány manöken alkatúaknak és ez is mindíg tetszett a férfiaknak.

Ráadásul ezek a túl vékony nők meg elkezdték a mell nagyobbitást hogy az övéké is jó nagy legyen.

Na ezzel meg keresztül estek a lovon , olyan csúnya lett a legtöbbnek.

2021. júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
60%
Azert ez preferencia kerdese is. Engem sokkal jobban beindit egy sportos, vekony, feszes lany, mint egy ducibb. Eddig meg csak az utobbival volt tapasztalatom. Ugy veszem eszre, hogy aki sportos az nem adja alabb az elvarasait a sajat "szinvonalanal", szoval nagyobb darab ferfikent nagyon eselytelen lenne nekem felszedni egy szep, sportos lanyt. Majd ha egy fel - egy ev mulva lefogyok, akkor talan lesz eselyem ilyen lanyoknal, de amig elvbol elutasitananak amiert 2x akkora vagyok, addig maradnak a ducibb lanyok 🤷
2021. júl. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!