Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlanyok.hu vélemény?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlanyok.hu vélemény?

Figyelt kérdés

2021. júl. 13. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Ne menj!!!!! Mindenki csal a képekkel. Szinte mindenki, valamilyen formában.

Tudnák mesélni róla, hogy vannak olyanok is akik régebbieket és aktuálisakat is feltesznek és megtévesztőek. Én soha többet nem megyek kurvához. Pedig volt jó élményem némelyikhez egyszer még vissza is mentem. De a többség inkorrekt és csaló. Inkább egy normális barátnőt akarj te is.

2021. júl. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Az #1-esnek igaza van abban, hogy vannak kamusok (retusált fotók, az előnytelen tulajdonságok szándékos elrejtése, vagy éppen x évvel korábbi képek). Abból indulj ki, hogy legalább 2-3 ponttal rosszabb lesz élőben a csaj, illetve a műtermi fotókat eleve skippeld át.

A prostik között is van jó, meg van rossz, meg van átlagos. Ha simán csak dugni akarsz és szenvtelen "iparos" szexet keresel akkor menj hozzájuk. Általában egy fokkal igényesebbek mint az útszéli prostik akik pár ezresért sz.pják a török kamionosokat naponta tucatszám.

2021. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Az a véleményem hogy nem szabadna léteznie.
2021. júl. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noren1989 ***** válasza:
80%
Sok, sok a kurvesz.
2021. júl. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
Megerdelmlitek a olyan nőkkel találkoztunk akiket úrtól. Miért mentek egyáltalán hozzájuk? Annyi Vaszar.an picsa van csak nyissatok ki a szemetek. Jobbnál jobbak! Ami ingyen van és tuti bukszák.
2021. júl. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Hol van ilyen? Mutass már eggyet kérlek. 30/F
2021. júl. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Jó lenne az oldal, ha nem cigányokkal lenne tele, aki a saját fajtáját nem vállalja. Nekem nem jön be. Eddig egy jó csajjal voltam onnan. Bátorítok mindenkit, hogy nézze meg milyen hányadék a kínálat Tatabánya és környékén. Egyikbe se tenném be, még ha ő fizetne érte akkor sem. Eleve komolytalan számomra az a hirdető, aki mindenféle megcsinált, fotosoppolt, arcnélküli képet tesz fel.
2021. júl. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!