Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kövér lánnyal másabb a sex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér lánnyal másabb a sex mint vékonnyal?

Figyelt kérdés

Megismertem egy elég vastag csajt. Elég nyolulós ami bevallom tetszik. Ha rajta mullik elég hamar az ágyban kötünkki.

Azért érdekel,hogy milyen egy kövérebb lannyal a sex mert eddig csak sokkal alacsonyabb és vékonyabb és könnyeb barátnőim voltak akikkel akár "zsonglörködhettem" (1kézzel feltudtam emelni) volna is.



2021. júl. 15. 07:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
67%

Pózokat váltani kb lehetetlen

Hamarabb fáradnak, meg állandóan izzadnak

2021. júl. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
88%
Személy szerint nekem a vékonyabbakkal jobban tetszett a szex, de biztos van akinek pont az ellenkezője az igaz.
2021. júl. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
93%
Persze, hogy másabb. Naná!!
2021. júl. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

2 férfivel is voltam már, az egyikkel minden pózban csináltuk, nem volt probléma.


167/90


N

2021. júl. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
37%
Igen. Azt tudni kell hogy kell hozzáférni a p|nájához.
2021. júl. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
75%

Ha szereted a kövér nőket,akkor csodálatos. Ha nem vonzanak,akkor nyilván nem olyan jó. Én imádom a hatalmas,kövér nőket,csak velük szexelnék. Nagyon lelkesek,hálásak.Az ágyban nehezebben mozognak,segíteni kell nekik.

Persze nem mindegy,hogy 100 vagy 180 kg-os nőről beszélünk.

2021. júl. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
63%

Én alacsony, vékony (gyenge) srácként nem élveztem sem a 80, sem a 115 kilós nővel akivel voltam...

Az orál az jó volt, de külünben aktusnál nehéz odaférni és nem is látok nagyon semmit az egészből.

Lovagolni nem tudnak...


Nem akarok ezzel megsérteni senkit, ez csak az én véleményem.


Az eddigi legjobb nekem a 160 cm magas, 45 kilós vékony lánnyal volt és a 170 cm magas 58 kilós vékony, de sportosan izmos vizilabdás lánnyal volt...

2021. júl. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
85%
Hogy nehéz hozzáférni ez igaz,főleg extrém kövér nőknél.Lovagolni viszont lehet, én a 192 kg-os exemmel is tudtam,persze óvatosan.
2021. júl. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
95%

Én egy husisabb lány vagyok, a pasimnak előttem nagyon vékony barátnője volt. Azt mondta velem jobb a szex, mert pl. misszionáriusnál a nagyobb fenekem miatt magasabban van a p.ncim is, és neki úgy kényelmesebb.. :D


Biztos van különbség, én is voltam már kövér és nagyon vékony sráccal is, furcsa is volt egyik a másik után, de most nem ez a kérdés úgyhogy nem részletezem :D

2021. júl. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
84%
Vannak fokozatok, nekem főként kifejezetten vékony barátnőim voltak, egyszer összegabalyodtam egy szép arcú, egyébként jó formájú, de mindenhol husis lánnyal, és csalódás volt a szex, nem tudtam úgy forgatni szex közben, a pózok váltása egy külön procedúra volt, a lábait is nehezebben emeltem és tartottam meg. Egy vékony lánnyal ez sokkal könnyebb. Nyilván mindez igaz a pasikra is.
2021. júl. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!