Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Titeket érdekelne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket érdekelne vagy sem hogy a pasi már fél éve nem "tarja karban" az intim szőrzetét?

Figyelt kérdés

Fél éve egyáltalán nem vágja ollóval és nem is borotválja az intim szőrzetét.

Titeket ez zavarna vagy sem? Orálnál kényelmetlen lenne számotokra?


2021. júl. 15. 14:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Igen, zavarna. Nem csak orálnál, ez esztétika és higiéniai kérdés is. Orált el se tudok képzelni dzsungel szőrrel, ennyi legyen benne, hogy rendbe teszi. Párom szőrös típus, de ott mindig rövidre vágja.
2021. júl. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igénytelenség számomra hogyha annyira sem képes hogy legalább rövidebbre vágja. Én biztos nem oráloznék neki ha dzsumbuj van a lába közt.
2021. júl. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen zavarna, elég igényteken az ilyen. Nem túl esztétikus és az illata sem éppen jó egy bepállott dzsumbujnak.
2021. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Orálnál eléggé. Undorító, kiábrándító amikor a számba megy egy szőrszál. És kiszedegetni is elég ciki, de nem nekem, hanem a pasinak, mert kellemetlen szituba hozza a nőt.
2021. júl. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

Nem szexelnék ilyennel az tuti.

Előttem már leírták, nem higiénikus, nem esztétikus (az én ízlésemnek), orálnál meg kifejezetten hátrányos, ahogy írták többen.

2021. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Én szeretem, ha van ott valami, de ha nincs vágva és túl hosszú ahhoz nem érnék.
2021. júl. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyen pasi nem érdekelne ha még az alapvető higiéniát sem tartja be és igénytelen
2021. júl. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
30%
A higiéniának ehhez semmi köze. Attól még nem kell szutyosnak lenni. Ettől függetlenül az jobb,ha vissza van vágva. A csupaszt nem szeretem.
2021. júl. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
43%
Milyen alapvető higiénia? Mintha kötelező lenne mindenkinek vágni vagy borotválni, és nem a szőrös lenne természetes...
2021. júl. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
37%

8 és 9, ha nem tudjátok, hogy ennek mi köze a higiéniához, akkor sajnálom a párotokat (ha van). :)

Senki nem mondta hogy kötelező lenne borotválni, ez mindenkinek a magánügye. De nem tudni, hogy bizony nehezebb a szőröset tisztán és illatosan tartani az elég gáz :)

2021. júl. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!