Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen csajok jönnek be?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen csajok jönnek be? Bejönnek az ilyen kislányos, csendes visszahúzódóbb csajok vagy inkább mások?

Figyelt kérdés

Nekem annyira ez nem jön be, és most nem szeretnék leoltásokat ezért...

Inkább az ilyen odamondogatósabb, dögös, bevállalós csajok az eseteim.



#csaj #kislányos #határozottabb
2021. júl. 15. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Az érett amazonok jönnek be.
2021. júl. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól még hogy valaki intorvertált lehet szép és öltözhet dögösen. Amúgy én pont fordítva vagyok kérdező. Nekem jobban bejönnek az introvertált vagy ambivertált lányok mivel én is ilyen vagyok. Ha extrovertált alfahím lennék akkor biztosan nekem is az inkább hozzám hasonló csajok jönnének be. Szerintem viszonylag ritka az hogy introvertált extrovertálttal van együtt (saját környezetem alapján) mivel egy idő után nagyon kijön a különbség és szétmennek a viták miatt. Aztán ilyen kapcsolatok is biztosan sikerülhetnek nagyon jól ha felek megértők egymással stb csak az esetek többségében nem ezt láttam.
2021. júl. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ambipur lanyok legalább illatosak
2021. júl. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, aki a külvilág számára nem tárulkozik ki, a párja felé viszont nagyon is, testi-lelki értelemben egyaránt.
2021. júl. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

a csendes csaj is lehet nagyon perverz

a nagyarcú meg lehet prűd


szóval az jön be akivel passzolnak a vágyak és ki lehet élvezni a dolgokat, de főleg sub hajlamú

2021. júl. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
A savanyú, orrfacsaró talppárna illatú csajok.
2021. júl. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen visszafogotabb kislányos perverz csajok jönnek be!
2021. júl. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehet egy introvertált lány is szép, meg egy extrovertált is csunya. Nem zárják ki egymást. Ugyanúgy lehet introvertrált egy alfahim is, nincs kizárva....
2021. júl. 15. 20:50
 9/10 anonim ***** válasza:
+1 csendes visszahúzódóbb csajok, szeretem, ha lassan kibontakozik egy személyiség. Feltéve, ha normális csaj.
2021. júl. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem igen. A visszahúzódó viszonylag kis növésű csinos lányokban van egy egyfajta különlegesség - bájosság ami nekem nagyon tetszik egy lányban, persze sok minden más is fontos egy lányban de ezek nagy részében nincs magas elvárás mert ami nekem fontos egy lányban még hogy illemtudó legyen és okos, legyen szép a mosolya és legyen kedves, öltözködjön nőiesen, egyre több lány - nő öltözködik sportosan és vágatják rövidre a hajukat viszont egy kiló sminket feltesznek magukra ami nekem nem tetszik. Egy viszonylag kis növésű csinos lány törékenyebb is ( legalábbis férfi szemmel nézve, mert nyilván a magasság ezt nem befolyásolja de a férfiak így vélekednek róla, sok férfi társam is és én is ). A másik meg hogy a nő soha ne legyen magasabb a férfinál. Visszatérve a sminkre nem baj ha sminkeli magát egyáltalán de ne legyen annyi festék rajta amivel egy házat kilehetne festeni, a hosszú hajú lányok a szememben nőiesebbek, és természetesen ne legyen igénytelen ( ápolt legyen ).
2022. febr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!