Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti elvennetek fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elvennetek fiú barátotok szüzességét, ha csak arról az egy alkalomról van szó?

Figyelt kérdés
Szóval semmi érzelem, csak az az egy alkalom.
2021. júl. 15. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. júl. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Igen, csináltam már én is, de nem közeli barát volt, csak ismerős. Viszont nem beszéltük meg előre, csak egy hirtelen felindulás volt, és másnap már haragudott rám a fiú, hogy "hogy tehettem ezt vele". Szóval nagyon-nagyon beszéljétek át, hogy kinek mit jelent ez, és bárhogy is alakul, mi lesz utána. Főleg, ha nem csak haver, hanem közeli jóbarát.
2021. júl. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
#2 Azt a barmot, nem ám megköszönte volna :D
2021. júl. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
#3 tipikus férfi aki vagy soha sem szexel vagy napi szinten megb-sz minden szajhát, és szerinte a szex sose eshet rosszul, és egy férfit nem lehet megerőszakolni.
2021. júl. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2 - dolgok amik soha nem történtek meg
2021. júl. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
4 - mondjad neki: "addig küzdök, amíg a lábaim előtt nem heversz, te cseléd"
2021. júl. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem, szánalomszex nincs még barátok között sem (kivétel: ha amúgy is szimpatikus neki a pasi, de akkor is célszerűbb lenne "normál" úton kezdeményezni nem balfékeskedve hogy izé elvennéd a szüzességem, mert ez nem túl férfias kezdeményezés).
2021. júl. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

a szüzesség elvétel bőven lehet szánalomszex kategória. Nem ott kell jampizni, és megmutatni ki a jani. Arra bőven ráér majd a többi 150 nővel akit megdug majd élete során.


Én amondó vagyok, hogy ha egy tapasztaltabb lány veszi el egy fiú szüzességét, az egy ajándékcsomag. Nem lehetnek elvárások, hiszen hogy? A fiú úgy is végez pár perc alatt, utána még 4-5ször lehet valamit kezdeni, de ennyi. Eleve hülyeség egy szűz fiútól / lánytól bármit elvárni.

2021. júl. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, soha senkinek nem jár szánalom szex. Szedje magát össze, ez nem így működik, kölcsönös vonzalom alapján szexeltek. És haverral soha nem szexelnék.
2021. júl. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
9 - attól, hogy téged ez nem vonz, ez egy perverzió. Számomra is izgató, holott nem szorulok rá.
2021. júl. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!