Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Szâmotokra Milyen egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Szâmotokra Milyen egy jó szopás?

Figyelt kérdés
Kort is, légyszi!
2021. júl. 16. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szopatást élvezem, de csak olyan partnerrel csinálok ilyet aki vevő rá és szintén élvezi velem együtt!
2021. júl. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a jó szopás ott kezdődik, hogy nem kell jelezni ha vágyom rá, hanem a párom magától elém térdel, vagy a lábaim közé kúszik és elkezd simogatni, lehúzni rólam a nadrágot.

A simogatásokat, laza érintéseket, csókokat nem húzza túl sokáig, hanem sok nyállal, intenzívebben kezd el foglalkozni a farkammal, golyóimmal. Nagyon szeretem mikor a farkam tövét kényezteti a nyelvével, vagy az ajkai közé veszi a golyóimat és nyalogatja közben a nyelvével. Mivel nagy a farkam, jó érzés, ha minél hosszabban jár rajta a keze, szája, természetesen ehhez sok nyál kell, hogy elég síkos legyen. Amikor közel járok az elélvezéshez, olyankor pedig nagyon jól esik, ha csak a nyelvével ingerli a makkomat és az arcára, szájába élvezhetek :) 29F

2021. júl. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

A képzeletemben létezik, illetve láttam már olyan videót, amiben a nő szakértője volt a férfi nemi szerv izgatásának, de szerintem erre millióból egy nő képes.

Nekem még senki sem tudta jól csinálni. Csak azért élveztem el tőle, mert erőlködtem, hogy sikerüljön. A partnereim kb 30%-ot tettek hozzá ehhez.

2021. júl. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Már átéltem nagyon rosszat és nagyon jót is jelenleg a legjobb,ha neki kezd barátnőm jó hosszan akár 40 percig csinálja közben az ujjával izgatja a fenekemet és a végén a szájába megyek el egy hatalmasat egyszerűen csoda
2021. júl. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lassú és érzéki. Különösen fontos, hogy a lány szeresse csinálni. És szeresse jól elhúzni. Aki igazán ért hozzá, a csúcs közelében tudja tartani az embert, kb olyan érzés, hogy már szenvedek, hogy nem durran el, a falat kirugnám "kínomban", hihetetlen érzés. Nem, ez nem az a fajta aki durván fel-le bólogat. És a kezet is csak minimális mértékben használja (csak irányba tartja néha, nem huzogatja. Az izgatás szájjal nyelvvel történik). Én azt is nagyon szeretem, ha elkezdi közben magát is ingerelni. Ha látni és érezni hogy fel is izgul, nem csak a fiú kedvére tesz.
2021. júl. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! Azért kérdeztem, Mert még nem csináltam, és roh**ul vágyom már arra, h lekapjak egy pasit. Szeretném jól csinálni.
2021. júl. 16. 11:00
 7/9 A kérdező kommentje:

Ja és még egy kérdés....

Ha elélveztek, utána baj ha a lány tovább csinálja? Vagy Kell szünet a kövi körhöz?

2021. júl. 16. 11:05
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Élvezés után nekem kicsit érzékeny a makkom, így kellemetlen az erős inger. Pár perc szünet után viszont mehet a folytatás :)
2021. júl. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvezes utan nekem is kell kis pihi. De utana lehet probalkozni. Kis mohonak tunsz h egybol folytatnad. De ez tetszik 😉
2021. júl. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!