Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mire utalhat ez? 23/N

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mire utalhat ez? 23/N

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki online mindig lajkol, nagyon régen beszéltünk is.

Rám írt, kb . 3 hónapja és beszéltünk kicsit, hogy kivel mi történt az évek alatt, mondta hogy van barátnője. Egyszer csak tiltott mindenhonnan. 3 napja bekövetett instan és írt. Kérdeztem tőle hogy miért tiltott le, ezt írta "észbe kaptam, hogy nem kellene írnom, jobb ha nem látlak, nem tehetek róla hogy bejössz"

Személyesen nem szoktunk találkozni, viszont gyakran posztolok magamról.

Miért zavarhattam hogy ismerősök vagyunk? Én nem írtam rá meg semmi, nem zaklattam.


2021. júl. 16. 13:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
kisfiú
2021. júl. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

30 éves, szóval korba nem az.

Max agyba

2021. júl. 16. 13:07
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Tetszel neki.Lehet téged akar de mert van valakije így nem léphet.

Az pedig hogy lát téged de nem közeledhet feléd, fájó.

Vagy az is lehet hogy régóta úgy érzi hogy nincs esélye nálad.

2021. júl. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
elég az agyba kisfiú.
2021. júl. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Arra hogy meg akart búbolni, de félt hogy bebukik ezért gyorsan törölt, de időközben elmúlt a bukta veszélyes így ismét felbukkant. Nem őszinte, te meg bekajálod minden hantját. A bocs, de te is gyerekes vagy agyban, ha azon pörögsz hogy egy ismeretlen hogy követ v. nem követ. Tényleg ennyire nincs szociális életed???
2021. júl. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5! Foglalkozz a saját dolgoddal inkább, ahelyett hogy itt kötözködsz 🙂
2021. júl. 16. 13:23
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
szemet szurt a csajanak es valszeg szolt az ipsenek, az neg beszart es inkabb letiltott teged mindenhonnan, vagy akar a csajanak a nyomasanak hatasara.
2021. júl. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7!erre gondoltam én is egyébként.
2021. júl. 16. 13:34
 9/15 A kérdező kommentje:
De alapból minek ír rám, ha van barátnője? Mit vár az ilyen?
2021. júl. 16. 13:35
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
Jajj, nem százas az ilyen. Most azt várja, hogy majd te jól rámozdulj. Bedobta a csalit, ezt a "nem tehetek róla, hogy bejössz" dumát és most azt hiszi csöpögve csúszik rólad le a bugyi...szerintem csak a nyűg lesz vele, ignoráld
2021. júl. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!