Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felizgat a gondolat hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felizgat a gondolat hogy megcsal az asszony. de csak úgy ha a hátam mögött csinálja. még nem történt meg de , jó lenne. ez fétis, perverzió?

Figyelt kérdés

2021. júl. 16. 15:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
cuckoldnak hívják, de többnyire a fickó is jelen van, bár van olyan verzió amikor nincs, csak "visszakapja" a megkúrt nőjét
2021. júl. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
59%

#10 "de ez nem jelenti azt hogy élni is mernék a lehetőséggel ha adódna."


Szerintem valamit félreértettél. Ha én azt írom hogy NEM jelenti azt, az nálad azt jelenti hogy alkalom adtán meg is tenném? Nem vagy te véletlenül politikus hogy így félre tudsz értelmezni egy egyszerű mondatot?

Egyébként nem rólam szólt a poszt, nem az én mondataimat kell értelmezni vagy félre értelmezni, légyszi inkább a kérdést feltevő kisfiú álmaival foglalkozzál :)

2021. júl. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
43%
#12-nek: Nem tehetek róla, hogy jobban izgatsz te, mint az álmodozó kisfiúcskák! :-)
2021. júl. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
utolsó előttinek, sokan nem merik felvállalni azt amit éreznek. inkább elnyomják magukba, de ez előbb utóbb vissza üt. nem a te értelmi szintedhez tartozik a kérdés úgy látom.
2021. júl. 16. 17:22
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nevezhetjük fétisnek. Engem ugy izgat ha a tudtommal csinálja,még ha nem is vagyok jelen.
2021. júl. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!