Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti bevállalnátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti bevállalnátok a webcamezést fix pénzért, ha még meztelenkedni sem kéne, csak pl fehérneműig? Tapasztalatokat is irjatok

Figyelt kérdés

2021. júl. 16. 16:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Hát arcal nembiztos. Hisz azt ugyis felhasznalnak. De arc nelkul siman. Volt is mar ra pelda. L
2021. júl. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
20%
#1-esnek: Akkor ide is linkelhetnél pár fehérneműs képet magadról. Az arcod úgysem érdekel senkit... :-) A nők feje is csak problémának van, gondolkoznak, de minek? :-)
2021. júl. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#2 igazi nőgyülölő gyökér vagy :)
2021. júl. 16. 16:10
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Hat megfelelo összegert siman. Addig meg csak nezelodj a neten. 😜
2021. júl. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Tapasztalatom nincsen ebben a műfajban de jó pénzért bevállalnám.
2021. júl. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%

#3-nak: Hatalmas tévedésben vagy, ha tényleg gyűlölném őket, akkor arra sem venném a fáradságot, hogy leírjam milyenek... :-) ...attól, hogy valaki nem a társadalmi elvárásoknak akar imponálni, hanem szereti az igazságot, mégha az nem is szép: nos az nem nőgyülölés! :-)


#4-nek: Na mond el cicus mi az árad? :-) Tételezzük fel, hogy van annyi pénzem! Vajon mennyiért tudunk megvenni egy nőt? (erre nem csak én vagyok kíváncsi, hanem kb mindenki... :-) )


#5-ösnek: olvasd el a #2-est, meg ezt! :-)

2021. júl. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
Tehat ha leirok egy arat amiert mondjuk megmutatom testem alsonemuben, akar meztelen akkor az mar az en aram. Es annyiert birtokolhatnal? Eleg erdekes felfogasod van. Biztos csak ugy tolonganak nalad a csajok. De azis lehet h inkabb a palikat szereted
2021. júl. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha arc nem látszódik és csak fehérnemű, akkor jó pénzért sokan bevállalnák. Összeg kérdése, de 1-2 ezresért nem valószínű. S elég sok lesz a kamuelőadó aki csak leránt zsetonnal de utána show meg nuku.
2021. júl. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#7-nek: Most én is mondjam, hogy férfigyűlőlő vagy? :-) ...szerinted aki a fiúkat szereti, az nőket arról próbál meggyőzni, hogy belinkelhetne magáról fehérneműs képet is??? :-)


Mondom, hogy a nők feje csak problémának van, próbálnak ugyan gondolkozni, de nagyon nem megy nekik... :-)


Különben nyugodtan sértegethetsz, nem haragszom meg rád... :-)



Tehát itt szó sem volt arról, hogy téged bárki is birtokolna, egyszerűen csak feltettem egy kérdést, miszerint mennyi volna az az összeg, amiért ezt megtennéd?


Ilyen egyszerű, nem kell ezt bonyolítani.

2021. júl. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Direk ugy tetted fel a kerdest h mennyi az aram es h mennyiert tudnatok ti ferfiak egy not. Pedig csak kepekrol van szo.
2021. júl. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!