Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők mi a véleményetek Elon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mi a véleményetek Elon Muskról? Bejön nektek?

Figyelt kérdés

2021. júl. 16. 21:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem
2021. júl. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem
2021. júl. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon nem.
2021. júl. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint egyedül vagyok ezzel. A fiatalkori képein kifejezetten jól néz ki de azért most sem rossz. Az ismerőseim se értik hogy mi jön be rajta de akkor ezek szerint itt sincs hasonló ízlésű nő.


Fiatalkori kép: [link]

2021. júl. 16. 21:51
 5/18 anonim ***** válasza:
33%
Nekem sem jön be
2021. júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
33%
Nekem se tetszik :(
2021. júl. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%

Nem. Se külsőre, se sehogy.

De a tesla tetszik.

2021. júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%

Tudom hogy most a külső megjelenés a kérdés, de ha a személyiségét és a gondolkodás módját nézzük:



Nem a Földet próbálja megóvni, inkább szeretne minket felvinni a Marsra, amihez a SpaceX rakéták annyi égetett-hidrogén (vagy a bánat tudja milyen) füstöt juttat a légkörbe, amihez képest a dízel autók már barátságosak.


És akkor ott van a Tesla, amivel próbál környezetbarát lenni, hogy villanyautókat gyárt, de már tervezi a 2,9s-es gyorsulású terepjárót, az 1,9s-es sportkabriót, sportsedánt, aminek értelme nem sok.


Az tény, hogy a jelenleg legfejlettebb önvezető technológiákat pakolja a kocsijaiba, de ez is csak a vezetési élmény megszüntetése.


Mondjuk az is tény, hogy a Tesláknak (Model 3/Y long range, Model S/X 100D) van a legnagyobb e-autó hatótávja, de hát ennyi pénzért?

2021. júl. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Na jó, akkor jövök én. Nekem bejön, külsőleg is, de a gondolkodásmódja főleg.
2021. júl. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

#8 vagyok, folytatom amit kihagytam


A Porsche már piacra dobta a Taycant, ami egy két fokozatú váltóval szerelt elektromos versenyautó. Az Audi e-tron GT is lemásolta ezt a technológiát, érdekes módon nekik is bejött. A Tesla ahelyett, hogy harmadikk


nt belepakolna a kocsijaiba egy ugyanilyen szerkezetet, inkább belerak 3 motort, 1020 lóerővel meg ki tudja milyen nyomatékkal, amivel a legjobban 0-100-as gyorsuló sorozatgyártású autója lett a Plaid, de mi értelme?


Az autói önvezetési képességeiről pedig elég nagyokat állít (hazudik) Musk, nyilván mert muszáj neki. Tény, hogy rohamosan fejlődnek, és jelenleg a legprofibbak, de akkor is. Nem kéne level 5-nek nevezni azt, ami mégcsak level 2, jó szívvel 3.

2021. júl. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!