Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Második randira nagyon túlzó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randira nagyon túlzó lenne ez a szett?

Figyelt kérdés

Úgy fogalmaznék, hogy nem vagyok semmi jónak az elrontója. Meglepném a partnerem. Szerintetek?


[link]



2021. júl. 17. 19:49
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
94%
csak akkor jó, ha nálad vagy nála találkoztok, ha máshol én a helyedben felvennék még valamit, mert az ágyban szex meg jó, de az utcán közönséges
2021. júl. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
83%
tokeletes lenne arra, hogy ne akarjak harmadik randit
2021. júl. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
62%

Ilyen magabiztosan mosolyognál akkor is, amikor lekerül a szoknya és kibuggyan a has? :))

Egyébként pedig ne élj vissza nők képeivel és ne írj ki gagyi kamu kérdéseket...

2021. júl. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Miért buggyanna ki a has? Nem értem...
2021. júl. 17. 19:52
 5/35 Hellmano ***** válasza:
90%
Ha dugni akarsz, akkor tökéletes, másképp nagyon közönséges egy második randira, főleg, ha utca vagy bármilyen helyen, még megis akartok jelenni.
2021. júl. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
65%
nem túlzó,szexhez.f
2021. júl. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
91%

Ha csak szexet akarsz akkor jó, ha kapcsolatot akkor egy ilyen ruhával senki sem fog komolyan venni téged.

Ha nem otthon lesztek tényleg közönséges.

A piros és ez a szürkés pedig szerintem nem illik össze.

2021. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
78%

4-es:

Mert a tipikus high-waisted life-hacket alkalmazod :))

[link]

2021. júl. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Ez a szoknya egyáltalán nem szorít le semmit. :) Legfeljebb akkor lesz benne hasam ha sokat eszem majd. :))
2021. júl. 17. 20:01
 10/35 anonim ***** válasza:
12%

9-es:

Itt a bizonyíték, hogy nem nő vagy :)

Egy nő nem elégszik meg a testével és felháborítja, ha meglássák a kis bellyjét. Nem beszélve arról, hogy a body egyes szálai picit bevágnak ebbe a pózba a húsodba és olyan kötözött sonka hatása van.

2021. júl. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!