Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz a sok sztori amit itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz a sok sztori amit itt írnak? a vagány csajokról. hogy könnyen kaphatok, vagy ők kezdeményeztek, és már térdelt is.

Figyelt kérdés
kinek mi volt a leg ri.ancosab tette, és gyakran van? röviden leírnátok hogy mik voltak. pasik is írhatnak, de csak valós sztorikat. érdekelne hogy mennyire valósak az itteni extrém sztorik
2021. júl. 17. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
nekem visszahúzódó csajok is térdeltek első randin, DE ezt megelőzte több hét/hónap beszélgetés!
2021. júl. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt szerintem csak a szàjuk nagy!:)

Életembe két nagyon extrém kalandom volt!:)

28/f

2021. júl. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nőknél amelyik túl szendének, ártatlannak tűnik az fogja leghamarabb tövig nyelni. A nagyszájú csajok ugyanazok mint a nagyszájú faszik, irásban belehalsz mire a menet véget ér, valójában meg kapsz egy tengericsillagot
2021. júl. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egyszer csináltam ilyet, egy tinder randin. Amúgy se volt senkim sok volt a csalódás és én is vágytam rá, ezért már az első randin felmentem hozzá és volt minden.

Nem azt mondom hogy elítélendő az ilyen de valamiért nekem olyan rossz érzésem volt utána.

2021. júl. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!