Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok hány évesek voltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hány évesek voltatok amikor először elélveztetek?Milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
2021. júl. 18. 13:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

9/

Én ugyan nem lány vagyok, de 6 évesen már én is átéltem orgazmust. Nem tudtam, hogy amit csinálok azt önkielégítésnek hívják. Arra emlékszem, hogy a combjaimat ütemesen összeszorítgattam, majd egy bizonyos idő múlva egy nagyon jó érzés kerített hatalmába.

De arra is emlékszem, hogy iskolában egy mögöttem ülő lány első vagy második általános iskolás korunkban, nagyon mocorgott mindig a széken. Az arca vörös volt és izzadt. Gondolom az a mocorgás azért volt, mert a punciját a székhez dörzsölte. Tehát simán lehet orgazmusa egy 6 éves személynek, csak éppen nem tudja valójában mit is csinál.

2021. júl. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm a megerősítést, tisztán emlékszem ma is az érzésre.
2021. júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
3! 7! 9! "Én is voltam 6 éves!" és szerinted minden 6 éves csak olyan lehet mint te? Elárulom neked, hogy én is 6 ...7 évesen kezdtem rendszeresen verni. Ha akarod elhiszed, ha nem akkor nem!
2021. júl. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Èn 12,13 èves voltam mikor tudatlanùl addig hùzogatam a bőrt a farkamon mig belèm hasitot egy èrzès.

Megijdtem nem tudtam mi az èa fèltem tovàbb csinàlni.

Utàna minden nap folytatnom kellet mig egyszer csak rèszben elmentem.

2021. dec. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!