Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miként éltétek, élitek meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miként éltétek, élitek meg a változókor kapuzárási pánikját, hány évesen döbbentetek rá, hogy már nem kaphatjátok meg a szép, fiatal partnereket, ill. már nemigen lesz másik partneretek?

Figyelt kérdés

Biztos lesznek komoly egoval rendelkező önfényezők, akik leírják, egészséges életmóddal, sporttal karbantartva középkor után is megkaják, elérik a fiatal partnereket.

Nem azok vélekedése érdekel, akik fiatalnak hiszik magukat és a fiatalok között mozogva nem veszik észre, mennyire cikik!

Foglaltak, házasok hozzászólása érdekel főként. Miként élitek meg, hogy egy partnerrel élitek le az életet, akivel mára alig van szex, ha van is, már közel sem olyan, mint fiatalon.

Szingliket is meghallgatnék, hogy milyen az ő helyzetük idősödve.



2021. júl. 19. 20:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva? Nagyon szarul érint. Szeretnék még élni, de már semmi esélyem. 29 éves kapcsolat. 48F
2021. júl. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Körülbelül három éve kezdődött egyébként. #1
2021. júl. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kellemetlen érzés, férjnél vagyok, semmi szex itthon, de még a 40-et sem értem el. Csak a szex miatt viszont nem szeretnék borítani, de bevallom eszembe jutott már nem épp gerinces megoldás is. :(
2021. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Én ezek szerint különös állatfajta vagyok, mert mindig kb. annyi idősek tetszettek mint amennyi én is vagyok. Így ezzel nincs gondom, de 42 évesen jelenleg semmi kapuzárás jelét nem tapasztalom. Nekem megy ahányszor akarom. Lehet szerencsés alkatom van ilyen szempontból.
2021. júl. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
49 évesen még nincs kapuzárási pánikom, sőt, még szex is van itthon. Nem annyi mint régen, de elég. Más kérdés, hogy a fiataloknak nem kell már ilyen korú. Nincs ezzel semmi baj, van még kivel szexelni.
2021. júl. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 35 évesen.


N

2021. júl. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező. Akkor egy 50+-nak már rosszúl kellene éreznie magát a bőrében? Mert különben önfényező egoista? Érdekes meglátás.

Elmesélem a párom helyett, nehogy rásüsd a bélyeget. Mi házasok vagyunk. Miért lenne/kellene lennie/ a párom kapuzárásos amikor igy is fiatal felesége van.

És nem vagyok vak. Megnézik fiatal lányok, ismerkednek is.

2021. júl. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
hál istennek elváltunk 21 év után, azóta a 2. fiatalkoromat élem, a szex jobb, mint valaha. Van még pár évem klimax előtt, kiélek minden pillanatot addig. Az se komplett, aki feladja az életét egy szar párkapcsolatért.
2021. júl. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
Na és akkor mi a helyzet azzal ha egy pasi marad szex nélkül?Pedig még nincs 40 éves?Ekkor jön az hogy lenézik leköpik mert alkalmi kapcsolatot keres mert borítani nem akar de szükségletei vannak?Ha egy nő csinálja ezt akkor arra meg ugranak? Hát nem tudom de szerintem ezért vannak a félrelépések.
2021. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nőként a 40 betőltése után beparáztam, hogy annyi nekem... Elváltam. Szerelmes lettem újra és olyan fergeteges szexek vannak, hogy csak na.. és sok visszajelzést kapok mindenféle korosztályból...
2021. júl. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!