Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen szabályok voltak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szabályok voltak a hármas szexnél 2 lány és 1 férfi felállásban? Párokhoz szól a kérdésem, akit bevettek harmadiknak.

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok pl: nem csókolozhatott az idegen nővel, esetleg nem élvezhetett bele stb.

2021. júl. 20. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A játékszabályokat mindig a páros beszélni meg egymás között, teljesen eltérő mi mehet és mi nem fér bele. Általában (de változó) a csók, a túl érzelmes együttlét a "tilos", a gumi használata nagyon sok párnál alap. Ja és hogy nincs külön találka, randi, csakis hármasban (pont ezért célszerű ha az azonos neműek tartják egymással a kapcsolatot, beszélik meg a helyet és időt).
2021. júl. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
a legfontosabb, hogy a pár előtte tisztázza egymás között, és ezt a harmadik félnek is tudnia kell
2021. júl. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi a nejemmel vettük be az egyik barátnőjét harmadiknak.

Neki nem volt senkije, és igen "kiéhezett" volt, mi meg ki szerettük volna próbálni - főleg a nejem kedvéért.

Mindent részletesen megbeszéltünk, és azóta is szigorúan tarjuk magunkat ehhez!!!

Tehát:

Bármit csinálhatok a barátnővel: csók, simi, nyalás-szopás, élvezet.

Viszont dugni vagy gumival, vagy sehogy!

Nincs külön telefon, chat, tali, és semmi - kizárólag ha együtt vagyunk, akkor szabad a gazda!:)

Mindent, amit megteszek a barátnővel, azt a nejemmel is - és fordítva.

Bármelyikünk kezdeményezheti a találkát, de csak ők ketten tartják a kapcsolatot (és a tel. számát sem tudom!!!)

Én még soha nem voltam nála (és nem is leszek!) holott már rengetegszer voltunk együtt. Mindenki a maximumot nyújtja, de semmi versengés!

Van, hogy csak ők akarnak együtt lenni - nekem azt "tűrnöm" kell.

Semmi kibeszélés, fényképezés nincs, és nem is lesz!

Ezek a legfőbb kitételek.

2021. júl. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zoltan710 ***** válasza:
100%
Az előttem szólók minden lényegeset leirtak. Az egész lényege hogy EGYENRANGU ként kell működni mindhárom embernek,és mindhárom élvezetére. Ugy korrekt,és tartható a jó kapcsolat. /sajna nállunk most nincs harmadik/ha van itt hölgy aki lenne barátunk jelezze. (L 45 bi-F 50 hetero vagyunk)igazából ezek a hármas barátságok hosszutávon tudják mégsokkal jobbá tenni az együttlétet.
2021. júl. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!