Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy lány tudja azt hogy egy fiú nem megbízható és nem lesz hosszú távú a kapcsolat de még is ő a jó és nem az a fiú aki rendes és megbízható?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt írják a neten hogy a lányok többségében komolyat keresnek. Sok lány meg pont azokat a fiúkat veszi észre akivel minden lehet csak komoly kapcsolat nem. Akikkel meg lehetne normális kapcsolat azokat meg le sem szarják.

Miért csinálnak más mint amit mondanak?


2021. júl. 20. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre mennek, ahogyan te is.
2021. júl. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert őt kívánja.
2021. júl. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

reménykednek szerencsétlenek, hogy a suttyó majd kielégíti őket, mint a filmekben.

aztán amikor ráébrednek, hogy se a suttyó, se a kedves maci nem tudja őket kielégíteni, akkor jöhet férjnek egy "rendes ember".

2021. júl. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Pont ilyen szituban vagyok.Van egy pasi,aki tök aranyos velem,ajit kaptam,kedvembe jár,stb..csóknál több nem volt,pedig már lassan 2 hónapja ismerem.Azóra megmondtam neki,hogy nem szeretnék kapcsolatot.Közben 2 hete összejárok egy másik pasival,aki kb minden nőt megnéz,minden nőt megdugna,imádja alázni a nőket,ahogy a haverja fogalmazott..és mégis inkább vele dugok,mint a kedves, aranyossal..nem tudom, miért.Talán mert minden nőnek inkább a vagányabb palik jönnek be,mint az ,hogy cirógassák őket?Én pl imádom,ha szexben irányít a pasi,kis pof, folytogatás,nyilván olyan szinten,hogy élvezzem.Tudom,hogy ez a cuki fiúval nem menne,talán azért is ragaszkodom jobban a "rosszhoz"..
2021. júl. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Én is így érzek. Itt szexről van szó, nem a gyerekeim apjáról. Jobban felizgat egy magát többre tartó ember.
2021. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a vágyhoz a normális vagy csak beugró alapszint, ennél sokkal több kell hozzá (stílus, kisugárzás). Neked sem feltétlenül azok a csajok tetszenek, izgatnak fel akik "csendes, rendes, aranyos, jól tud főzni" nem?
2021. júl. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5os most kepzeld el mibe vagyok. Nekem a gyerekem apja ilyen.
2021. júl. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%

#4

"kis pof, folytogatás"


azért mielőtt előadnád a femme fatalet, legalább a kisegítő iskolát fejezd be.

2021. júl. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Drága #8.


Az keresi másban a hibát,aki magával nincs megelégedve.😏

Napi szinten látom, hogy helytelenül írnak,vessző nincs kitéve,stb,de ki a f*szt érdekel?😀Talán olyan bepunnyadt,kössünk bele a másikba,mert más dolgom nincs embereket,mint téged.

Isten áldjon


Amúgy fojtogatás*😊

#4

2021. júl. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!