Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jehova tanúi ugyan úgy szeretk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jehova tanúi ugyan úgy szeretkeznek mint az átlag emberek?

Figyelt kérdés

Vagy csak gyermeknemzés céljából, sima misszionáriusban?


Én például nem tudom elképzelni hogy egy Jehova tanúja orálisan kielégíti a házastársát.


Nem akarok senkit megbántani, egyszerűen csak kíváncsi vagyok.



2021. júl. 21. 12:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Azok is szopnak és nyalnak is.
2021. júl. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom gumi nélkül combközépig szőrös muffal 😅 ami még izgató is lehetne (aki szereti a természetes fazont), viszont minél több az előírás, szabály annál rosszabb a szex... aminek pont az lenne a lényege hogy "elszabaduljanak a vágyak" és csinálja az ember ami neki és a partnerének jó, ne pedig egy bigott forgatókönyvet kövessen.
2021. júl. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

Előbb meg kellene határoznod, hogy hogyan szeretkeznek az átlagemberek.


Jó érdekesen működsz, hogy ugyan el tudod képzelni, hogy

- Jézus feltámadt a halálból

- Jónást lenyelte egy hal

- A zördög az kígyó képében rádumálta Évát, hogy egyen a fáról

- stb


de arra már képtelen vagy, hogy két másik embert elképzelj miközben oráloznak.

2021. júl. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Akkor én lehet jehova vagyok csak eddig nem tudtam..?
2021. júl. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

"Gondolom gumi nélkül combközépig szőrös muffal 😅 ami még izgató is lehetne (aki szereti a természetes fazont)"

akkor jöjjön az ellenpélda: én imádom gumi nélkül csinálni és teljesen beindít a combközépig terjedő pinaszőr, pedig olyan ateista vagyok, mint a beton :D

2021. júl. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
#5-ös nem ellenpélda vagy, mert te saját örömödből csinálod azért mert ezt szereted, a Jehovák meg azért úgy és akképpen mindent mert az van nekik előírva
2021. júl. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
a kérdésre terelve a szót: mélyen hívő katolikussal voltam, jehovással még nem voltam, de egy időben eléggé elmélyültem a tanaikban. szerintem a hithű katolikusok körében komolyabb gátlások terhelik a szexualitást. a jehovásoknál nem nyomatják, hogy elsődlegesen a gyereknemzésért van és az élvezetért csinálni önző dolog, nem ültetnek kételyeket a hívekbe a fogamzásgátlás helyességével kapcsolatban stb. - sokkal inkább volt az az érzésem, hogy egy házastársi keretek közé való gazdag örömforrásként tekintenek rá.
2021. júl. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

3

Hidd el vannak akkora halak amik képesek lennének lenyelni egy embert egészben.

2021. júl. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#8 ööö... és olyan halak is vannak amiknek a gyomrában túl lehet élni három napot? Mert olyanról még nem hallottam, de ha van ilyen akkor kérlek írd meg.
2021. júl. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Lazy Lover ***** válasza:
46%
Van 1 Jehova barátom ő azt mondta náluk csak gyerek nemzésnél lehet sex azt is olyan ruhába amibe csak a nemi szerv van kint
2021. júl. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!