Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy csaj aki sorozat gyilkosok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csaj aki sorozat gyilkosokról szóló videókat néz, nem perverz?

Figyelt kérdés
Barátnőm folyton ilyen videókat néz, de sajnos még sincsenek perverziói. Mindig próbálom arra terelgetni a dolgot de semmi, pedig állandóan különféle furcsa meg beteges történetekről néz videót youtube-on. :D
2021. júl. 22. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem látom az összefüggést.
2021. júl. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne perverz?

Érdekli a téma, ahogyan sok más embert is, ettől még nem lesz hatással a szexuális életére. Nem is értem, hogy jön neked ez.

Ennyi erővel minden detektív és rendőr perverz, mert nekik meg a munkájuk része az ilyen emberek megtalálása és letartóztatása?

2021. júl. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ettől miért lenne perverz? nem minden függ össze a szexualitással, engem is érdekelnek pszichológiailag érdekes dolgok


am meg addig örülj amíg nincsenek ilyen vágyai, mi van ha nem dugni akar, hanem mondjuk a saját kutyád vérében fojtogatni, vagy épp a te véredet kiontani? ne legyél hülye

2021. júl. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelnek az ilyen dokumentum filmek vagy történetek vagy a pszichológia témájú dolgok, de egyáltalán nem vagyok perverz vagy beteg:D
2021. júl. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kár érte... :D
2021. júl. 22. 12:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi összefüggés nincs a kettő között. Én is imádom az ilyen dokumentumfilmeket, mégse vagyok perverz.
2021. júl. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért, sorozatgyilkos vagy?
2021. júl. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!