Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez baj vagy nem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez baj vagy nem?

Figyelt kérdés

Mikor maszturbálok a legelsőnél 5-10 perc kell, hogy elélvezzek bár ez attól függ mennyire vagyok felizgulva, de a második vagy harmadiknál elég 2-3 perc is.

Ez szex közben baj lehet?

Lány vagyok



2021. júl. 22. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. júl. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha többször akarsz elélvezni egy együttlét alatt, fárasztó is lenne elölről kezdeni mindent...
2021. júl. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem baj, lehet az elején jobban rá kell hangolódj, vagy csak az első nehezebben jön, szexben is ennyi idő kell?
2021. júl. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szexnél hamarabb felizgulok ugye a partner miatt is meg más tud olyan dolgokat is csinálni amit én magamnak egyértelműen nem.
2021. júl. 22. 15:48
 5/8 anonim ***** válasza:
17%
Nem baj, söt nagyon jo! ("más tud olyan dolgokat is csinálni amit én magamnak egyértelműen nem." pontosabban itt mire gondolsz? Priviben is irhatod, ha nem itt akarod leirni.)
2021. júl. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Legjobb!! Te akár hányszor elmehetsz szex közben én mindig vágytam rá hogy elérjem egy csajnál a többszörös orgazmust de sajnos nem jött eddig össze. Örülj neki hogy ilyen szerencsés vagy
2021. júl. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ugy értettem, hogy csókolózás, simogatás, nyilván ő is ad ki hangokat stb
2021. júl. 22. 16:35
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg csaj vagy, akkor a szerencsésebbek közül vagy, ebben a kérdésben.
2021. júl. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!