Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha 2ff1nő felállást...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha 2ff1nő felállást kívánjátok, melyik szitu jön be jobban? Egy hátulról, egy elölről? Két pasi áll előttetek? Esetleg kettős behatolás? Szoktatok is rá masztizni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 23. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy elöl, egy hátul. Aztán lehet cserélgetni. Engem izgat az elgondolás.
2021. júl. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia, korod? Meg is valósítanád? vagy csak izgulsz rá?
2021. júl. 23. 10:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
28, inkább csak a fantázia.
2021. júl. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miért? Párkapcsolatod miatt?
2021. júl. 23. 10:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Még nem volt ilyen hogy ilyen felallast kívantam volna.
2021. júl. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3=5? csak kívántad ha fantáziálsz róla : )
2021. júl. 23. 10:23
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a kettős behatolás csak akkor jön, ha visszatérő a szex. Mi már próbáltuk a hármast swingerben és rájöttünk, hogy a két pasi felállás a legjobb nekünk, de a legkényelmesebb és a "legtermészetesebb", ami reflexből jön, hogy valaki elől, valaki hátul. Persze a két pasi áll előtted dolog is normális, általában így kezdődik, előjáték rész.

Van, hogy te nem is csinálsz semmi aktívat, csak nézed a másik kettőt, mert ha éppen benne vannak a Flowba, akkor nem akarsz zavarni, plusz néha pihenni is kell vagy lehet te éppen elsültél és kell még 5-10 perc.

Ebben az a király, hogy jóformán nincs addig vége, amíg mind a hárman el nem fáradtok. És mivel mindig lehet pihenni kicsit, emiatt sokáig tart, amíg az egyik szusszan egyet, kiugrik WCre, iszik egy pohár vizet, a Flow megy tovább, nem zökkenti ez ki. Izgalmas és tényleg maximálisan ki tudod tombolni magad, nekem ezért tetszik, mert ilyenkor simán megy a 3-4 orgazmus is tőlem, minden extrém póz, minden izgató felállás, jóformán abban az időben semmi más nem létezik, csak a fizikális, nyers szex.


Feleségemet izgatja a kettős behatolás fantázia, de azért ez egy merész póz. Egyik félről, kényelmetlen tud lenni, kevés a hely, pasiként egymásba ütköztök, másik félről a nő ha nem nagy análos, azért megterhelő, és amit sokan mondanak, akik csinálták már, nagyon nehéz összehangolni mindent, nehéz együtt mozogni, kényelmetlen a póz, mert nem tudsz úgy feküdni, hogy kényelmesen elférjetek és annyira sokat nem ad, inkább csak a tudat, hogy kettő farok egyszerre van benned.


Szóval ha azt szeretnéd csinálni, akkor igazából az egész szex erre van építve, ezt akarjátok megvalósítani, annyira ez nem tud spontán lenni, max ha már többször csináltátok és ugyanazok a szereplők.

2021. júl. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
#5 vagyok:fantáziálni se fantáziáltam róla.
2021. júl. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik, nem előre kell megtervezni hanem átadni magad az érzésnek amikor ott vagy. A #7-esnek teljesen igaza van, annyi hogy a DP-hez kőkemény szerszámok kellenek (meg egy kis rutin), mást különben nem működik a dolog.
2021. júl. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Felváltva szexelni velük, nem kell semmi dupla behatolás meg hasonlók.
2021. júl. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!