Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vallásos lányok, akik szüzek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vallásos lányok, akik szüzek maradtok a házasságig! A petting még belefér?

Figyelt kérdés
Tehát a vadabb csókolózás, simogatás, ujjazás, orál, ezek még beleférnek egy párkapcsolatban, ha nincs behatolás?

2021. júl. 24. 08:20
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Habár én nem vagyok a fent említett kategória, van egy barátnőm, aki nagyon vallásos. Vele beszéltem ilyensmikről, nála pl. házasságis semmi. Csók még belefér, de simogatás, petting, semmiképp.

De minden bizonnyal ember válogatja. Van olyan vallásos ismerősöm is, aki nem vallja, hogy házasságig várni kell a szexel.

2021. júl. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Én olyat ismerek, aki elmondása szerint análisan volt együtt a barátjával előtte. Hogy mennyi értelme van ennek, azt mondjuk nem tudom...
2021. júl. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
A Biblia szerint nem fér bele. Tehát aki igazán vallásos és normálisan betartja annak nem fér bele házasságig semmi, max.csók. Aki meg seggbekúratja magát meg szopik meg egyebek, csak punciszex nincs, az nem igazán vallásos, ergo mindegy ha punciba is csinálná. Csak álltatja magát.
2021. júl. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Megelőztetek! Én is az anális szexet akartam írni. Vallásos csaj nem akarta elveszíteni a szüzességét és ezt engedte az egyik barátomnak.
2021. júl. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Senior Séf ***** válasza:
37%
Ateistaként nem akarom véleményezni a vallás fogyatékosságait, de én azt mondom, hogy ha a fiú nem képes elvenni egy (lettlégyen akármilyen mélyen vallásos) lány eszét, akkor azt hagyja meg Jézusnak. Mert vagy nem illenek össze, vagy nem őrá várt a csaj.
2021. júl. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Senior Séf: ateistaként én kérek elnézést a vallásosoktól, akikről így írtál. Lehet tisztelni és tisztelettel beszélni arról is, amivel nem értünk egyet.

De látom neked nem tudatosult, hogy egy ilyen lány mennyire másképp lehetett nevelve.

2021. júl. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Senior Séf ***** válasza:
38%
Semmi tiszteletlen nem volt a hozzászólásomban, kedves utolsó. Ha te találtál benne, akkor elnézést kérek a félreérthető fogalmazásért. Mindazonáltal a véleményemet fenntartom. Nevelhetnek egy lányt akármilyen szigorú erkölcsök mentén, ha a megfelelő pasi közelébe kerül, úgy foszlik le róla minden erkölcsi lánc, mint annak a rendje. Persze nem mindenki mellett, ez nyilvánvaló. Hiszen nem illünk össze mindenkivel egyformán. Valakit az első perctől rühellünk, valaki szimpatikus, valakit szeretni is tudunk, valakinek egy pillantásától megroggyan a térdünk. Ha ez utóbbi kategória nem létezne, vallás ide, isten oda, már rég kihalt volna az emberiség.
2021. júl. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Senior séfnél a pont.

1000%-ig osztom.

2021. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Oldfire ***** válasza:
100%
Nem kell ezt túl tolni.Persze, hogy belefér a petting. A keresztények sem fából vannak.
2022. máj. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

-....

- Meg hát!

2022. máj. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!