Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Szeretitek, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Szeretitek, ha a férfi keményen irányít benneteket szex közben és ő mondja meg, mi hogy lesz?

Figyelt kérdés

Nincs apellata, a szolgái vagytok.

Korral.


2021. júl. 24. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Én szeretek irányítani.L
2021. júl. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nálam ilyen nincsen, hogy nincs apelláta. Kölcsönös örömszerzésről szól nálam a szex. Szolgája meg senkinek sem vagyok, és nem is leszek. Más a vadabb, szenvedélye szex, és más a teljes kihasználás. Nekem ez ilyen férfias kifogás arra, hogy ne kelljen kielégíteni a nőt is. Az a férfi, aki foglalkozik a nővel, és képes a csúcsra juttatni, nem pedig az, aki megb@ssza,aztán annyi, és arra fogja, hogy ő domináns.
2021. júl. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
A párom ilyen.
2021. júl. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, izgalmas ahogy használ. Persze nem minden alkalommal
2021. júl. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
az irányítás meg a szolga két külön dolog N
2021. júl. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem ha dominánsabb, de a szolgája senkinek se leszek
2021. júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor, ha nem lépi át a határaimat, de szerencsére a párom ilyet nem tenne. Izgat, mikor ő irányít, akár durvábban is, de alap az, hogy figyelünk egymásra.


23/l

2021. júl. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem izgat. Szeretem a nagyon domináns pasikat, akik határozottak, és tudják mit akarnak.
2021. júl. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én legtöbbször igen, de néha én akarok irányítani
2021. júl. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt aki azt mondta, hogy ő domináns a szexben, amit imádok. A gyakorlatban ez azt jelentette, hogy be nem állt a szája szex közben, már kedvem lett volna leragasztani. Tedd ide, tedd oda, ne nyúlj ide, ne nyúlj oda, ne mozogj, óvatosabban, stb...stb...stb...

Az összes hajam égnek áll ettől. Eleve utálom, ha valaki beszélget szex közben. Ahol szex közben van az egyik félnek ereje beszélni, az nem jó szex.

A dominancia alatt azt értem, tépje le a ruhámat, döntsön hanyatt az ágyon, fogjon le és dugjon meg szenvedélyesen, ütemesen, gyorsan, kitartóan úgy, hogy levegőt se kapjak közben.

2021. júl. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!