Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire tartjátok szexinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartjátok szexinek Elisabeth Moss amerikai híres, elismert színésznőt? Mit tennétek, ha mellette ébrednétek?

Figyelt kérdés

[link]

1 - semennyire

10 - nagyon szexi



2021. júl. 24. 18:55
A kérdező szavazást indított:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
21 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tehetséges, de nem az a tipikus szépség.
2021. júl. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra, nem zavarnám ki az ágyamból de nem is esnék térdre hogy köszönöm istenem.
2021. júl. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt, amit minden más ember. Megpróbálnám összerakni, mi is történt azután, hogy beadtam a derekam arra, hogy igyak még egy utolsó felest.
2021. júl. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Ez egy tehén...
2021. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

[link]

Hat ha ez tehen, akkor nem csodalom, hogy ennyi etkezesi zavaros no van

2021. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

[link]


Nekem ez egy tehén,akárhogy nézem. Amolyan tenyeres-talpas,német fejőnő típus.

2021. júl. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

#5

A képen, amit linkeltél, jól néz ki.

De sajnos a legtöbb képen tényleg fejőnő, ezért nem ugrál itt senki, hogy "hú de kéne."

Egyébként a szerepeiben se szép, nem is szép lányt kell játszania, erőset.

Nem az a típus. Ami nem baj, ilyen is kell, és tényleg jó színésznő.

2021. júl. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én zavart homlokráncolások közepette felkönyökölnék az ágyban, és megkérdezném tört angolsággal, hogy honnan volt kulcsa a lakásomhoz, vagy ha nem volt, hogy jutott be, és miért épp egy ilyen lepukkant garzonban, mellettem szándákozott eltölteni az éjszakát. Ha ezekre megnyugtató választ kapnék, megkínálnám kávéval, vagy amit szeret, és megmasszíroznám a hátát. Na jó, ha úgy alakulna, elkápráztatnám a nyelvtudásommal (nem az angollal)...
2021. aug. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!