Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már, hogy másra gondoltat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy másra gondoltatok szex közben, nem az adott partnerre? Miért?

Figyelt kérdés
2021. júl. 24. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Persze többször is volt.. azért, mert más/mások nagyon elcsavarták a fejecskémet. ☺️ L/27
2021. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Igen volt, mert már nem kívántam az akkori párom annyira, a végefelé járt a kapcsolat csak még nem volt annyi vér a pucámban hogy lezárjam ami nem működik.
2021. júl. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
#1. Szia!! Írtam neked privit..elolvasnád legyszives?
2021. júl. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Igen sajnos. Nem vagyok rá büszke, de előfordult néha.
2021. júl. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%
3-mas, írj megint kérlek mert többen is írtak és nem tudok melyik vagy te, de neked visszaírok mert ilyen szépen kérted.. 🙃
2021. júl. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Régebben sajnos előfordult.
2021. júl. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Igen volt.
2021. júl. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig másra gondoltam... a jelenlegi páromra
2021. júl. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
#5. Írtam 😉
2021. júl. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan, hogy szopás közben fantáziáltam, semmi különösebb oka nem volt, csak izgatott. Ilyenkor néha elképzeltem, hogy valamelyik eléh prűd, vagy jókislány lány ismerősömet cumiztatom.


Időnként szex közben is simán bevillant a dögös kolléganő, vagy a szexi szomszédasszony. Olyat nem csináltam, hogy csukott szemmel direkt odaképzeltem a másik csajt, de nem is hessegettem el a pillanatot. Jellemzően ez gyakoribb akkor, ha éppen nem tökéletes a kapcsolatunk, vagy/és megfog egy másik lány.


Olyannal is játszottam, hogy magam helyére képzeltem mást. Nem vagyok egy cuckold arc, de időnként izgat a gondolat, hogy mással is lefeküdhetne a partnerem, és izgató volt elképzelni, hogy valaki máson lovagol így.

2021. júl. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!