Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mivel lehet titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mivel lehet titeket maximálisan felizgatni szex előtt /közben?

Figyelt kérdés
Igazából kisebb praktikákra vagyok kíváncsi, vagy ilyesmi, mi hogy esik jól. Tudom, hogy ez totál egyéni, csak ötleteket szeretnék gyűjteni. (Nem kérek privát üzeneteket!!) Nők, ha vannak jó tippek írjatok ti is:D

2021. júl. 24. 23:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%
Nekem alapból nagyon szexuális a kisugárzásom de felturbózom még szexy fehérneműkkel és jelmezekkel és odáig vannak értem.. (:
2021. júl. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
4%
talpszag
2021. júl. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Engem a csaj akivel vagyok most azzal szokott felizgatni hogy előtte sokat símogat és bújik hozzám.
2021. júl. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
31%
Maszti a párod előtt, váratlan időben közeledés, autóban egy spontán szopás vezetés közben, valami játékszer, masszázs szex előtt...hirtelen ezek ugrottak be
2021. júl. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%
Ha közlöd szex közben hogy megpadkáztad a kocsin a felnit. Na az felizgatna 😂
2021. júl. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem az viszonylag univerzálisan izgató a legtöbb férfi számára, ha a csaj kezdeményező. Most nem arra gondolok, hogy abszolút domináld le a pasit és végig te irányíts, hanem ilyen apró huncut dolgokra, hogy hozzásimulsz a váratlanul, a nyakába csókolsz, odanyúlsz helyekre, kis ajakharapdálás, szexis pillantások, stb.
2021. júl. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
21%
Altalaban ha a parom farkat a szamba veszem vagy beulok akkor maris felizgul mint az atom
2021. júl. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

Több dolog be tud indítani.

Pl,ha előttem kezd masztizni,vagy kezdeményezi a szexet. Elkezd orálisan kényeztetni,vagy éppen odatolja a puncit, és pajkosan felszólít, hogy nyalnám ki alaposan. Szóval rengeteg minden tud izgató lenni,de mindegyikben az a közös,hogy látom a szemében, hogy nagyon kíván engem, és nagyon rajta van a dughatnék. Nekem eleve a legizgatóbb a szexben a partnerem kéjvágya.

2021. júl. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
11%
Párom belenyúlkál a gatyámba és ez felizgat.
2021. júl. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
húszmilliószor volt már ez a kérdés, nem tudsz keresni?
2021. júl. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!