Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek mi a legnagyobb fanzáziá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a legnagyobb fanzáziája vagy perverziója?

Figyelt kérdés
Lehetőleg kort is írjatok meg hogy férfi/nő.... :)
2021. júl. 25. 10:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

27 évesen egy 35-40 éves növel szexelni, valamint egy 18-19 éves csajszi elégitsen ki szájjal.


Szerintem egyik sem lehetetlen. :D

2021. júl. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek nagy fantáziáim, de ezek is bőven a komfort zónámon kívül lennének: :D

Szeretnék egyszer egy számomra vonzó nővel eltölteni egy szenvedélyes éjszakát. Ez tartalmazzon beszélgetést, közös vacsorát, masszázst, simogatásokat és rengeteg csókot. A többi alakuljon, ahogy tud.

Szeretnék olyan helyen szexelni, ahol bárki megláthat. Szabadban, panel lakás teraszán, vízparton.

Szeretném, ha egyszer valaki igazán odaadóan kényeztetne orálisan, amíg el nem érem életem első orgazmusát.

Egyszer pedig szeretnék egy vad bulin részt venni, ahol egy helyes férfival eltölthetem a legvadabb éjszakámat, ahol dominánsabb velem és rettenetesen szexi! :D Az sem baj ha nem magyar.


L

2021. júl. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
93%
Anyát láttam egyszer szexelni és újra szeretném nézni.
2021. júl. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!