Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha belénk élveznek tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha belénk élveznek tényleg jobb érzés mintha mindig kihúznák? Mit éreztek? Mi a különbség? Érzitek ahogy bele folyik?

Figyelt kérdés

2021. júl. 25. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Én csak a lüktetést érzem néha a melegséget.
2021. júl. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Maga a sperma miatt nem különösebben fontos ez az egész. Inkább csak jobb ha elmegy és bent marad, öleljük egymást, simulunk, és szép lassan lelankad bent, mintsem azt, hogy egyből kirántsa és vége az illuziónak.
2021. júl. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Jobb az ha bennem megy el ha hirtelen kirántja üresség erzetem van mintha nem szexeltünk volna, meg neki se jó mert akkor arra kell figyelnie hogy mikor rantsa ki
2021. júl. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Sokkal jobb. Sose engedtem megszakítással, nekem túl kockázatos. Tabit szedek, ebben pont ez a jó, nincs benne stressz. És nem rontja az élményt a páromnak sem. Érzem, ahogy az egész testében bele remeg a párom az orgazmusba, és magamhoz tudom ölelni. Érzem a lüktetést, a meleget, és látom a reakcióit. Se spriccelést se folyást nem érzek konkrétan. Így érzem teljesen a szexet, nem csak úgy elvágták hirtelen.
2021. júl. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Leírhatatlan érzés ha bennem megy el a párom. Főleg ha lovagló pózban vagyunk. Érzem ahogy lüktet a farka és jó érzés így maradni kicsit ölelkezve. Mint hogy gyorsan ugorjak le róla nehogy belém menjen el. Ezért szedek gyógyszert.
2021. aug. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!