Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az emberek azért csinálnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek azért csinálnak mindenféle extrém szexuális dolgot, mert unják a normál szexet és/vagy a partnerüket?

Figyelt kérdés
Ha idősebb leszek és sokáig egy partnerem lesz, akkor nekem is mindenféle extrém dolog kell majd, hogy kielégüljek? Őszintén szólva kicsit félek ettől, hogy megunom a szexet, és egyre durvább ingerekre lesz szükségem.
2021. júl. 26. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
egyszer élünk, ha van rá lehetőség szívesen kipróbálok extrémebb dolgokat is F
2021. júl. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Miért baj az, ha valaki kísérletezik, hogy mit élvez/élvezne? Én igen perverz vagyok. F
2021. júl. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert vágynak rá, mi másért? Nem azért mert elunták a normál szexet, hanem mert eleve megvolt rá bennük az affinitás, utána látták/hallották valahol és ahogy átfutott az agyukon "oh ez izgalmas" akkor elkezdenek vágyni rá.
2021. júl. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

ez nagyon leegyszerűsített hozzáállás. Nem az van, hogy uncsi a normál szex, hanem találtok valamit, ami a legjobb számotokra és egyszerűen azt csináljátok a legtöbbször. És ez összefügg a mennyiség csökkenésével is, hiszen akaratlanul is felnőtt korban kevesebb a szex, főleg családalapítás után. Ezt én sem fogtam fel egyetemistaként, amikor simán megtehettem, hogy három napig pucéron fetrengtünk egymáson és még vásárolni sem mentünk le, csak aludtunk és szexeltünk, egészen addig, hogy nem tudtuk már hanyadik menetben voltunk, hol kezdődött és hol végződött az egész. Ha aktív az életed még néha arra sincs időd, hogy elmosogass, nemhogy egy minőségi szexet nyomj.


Szóval így kevesebb a lehetőség szexelni, emiatt mind a ketten arra törekedtek, hogy ha azon a héten csak egyszer jön össze, akkor viszont maximálisan ki akarjátok élvezni. Nem akartok extrém és kényelmetlen pózokkal kísérletezni, valami új trendet kipróbálni, hanem a jól bevált, tuti élvezet kell, ami a legjobban kielégíti a férfi és a nő testét és fantáziáját. Mert tudod van, hogy kielégül a tested, de az agyadban hiány van, mert semmi fantázia nem volt a menetben.


Szóval nem kell bántani azokat, akik ha tehetik, mindig beöltöznek mondjuk diáklánynak és fenékcsapkodás és bilincs mellett szexelnek. Valószínűleg ez adja számukra a legnagyobb élvezetet és ahogy idejük engedi, ezt nyomják.


Ha majd lesz egy hét gyerekek és munka nélkül egy wellness hotelben, na akkor jöhet a normál szex, amit a fiatalok is megélnek, mert akkor van idő erre.


(tudod milyen rossz érzés, amikor elszalasztasz egy szuper estét és valami lagymatag gyors menetet nyomtok és utána 2-3 hétig nincs szex? Mert nem tervezed be, de gyerek beteg lesz, munkába beüt a káosz, anyósék kitalálják, hogy meglátogatnak, és amikor pont lehetne, megjön a párod vérzése... és úgy vagy, hogy francba, hogy miért nem nyomtunk egy igazán király menetet amikor nyomhattunk volna....)

2021. júl. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 harebell ***** válasza:
Nem feltétlenül azért, a fétisek pl nem ezért alakulnak ki. Szóval attól függ, mit értünk extrém dolog alatt. Az simán lehet, hogy valaki új ingereket szeretne, és kipróbál olyan dolgokat, amik már nem vanilla kategória vagy a többség számára már picit extrémnek számít. De pl a bdsm egészen más tészta és abba nem azért kezd bele az ember (többnyire), mert a "normál" szexet már unják.
2021. júl. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Tokre jo a normal szex

Nem kell feltetlen a extra

Nem mindenki vagyik ra

2021. júl. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
A partnerüket unják.
2021. júl. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
xd
2023. febr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!