Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális az ilyen pasi? Alvás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ilyen pasi? Alvás közben megdug?

Figyelt kérdés
Más másodjára ébredek arra, hogy ezt csinálja. Első eset után is ki voltam akadva, nem tudom mit nem lehet ezen megérteni?
2021. júl. 29. 10:42
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
63%
Ha ébren nem tud megdugni... Marad az amikor alszol.
2021. júl. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
73%

És hogy dug meg alvás közben?

Este valami erős altatót kever a kakaódba?

Én is ébredtem már arra, hogy az akkori pasim a puncim felé közelít, de kb két érintés után már ébren voltam.

Ahhoz, hogy eljusson odáig, hogy belémszuszakolja a farkát, elég sok mozdulat kell….

2021. júl. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
58%

Kamu vagy mint az állat!

Nem tud megdugni alvás közben, mert rögtön felébredsz rá.

Másrészről ha pedig nem jó, hogy arra ébredsz, hogy szeretgetnek azért, hogy megdughassanak, akkor nem illetek össze!

Én imádom amikor a párom azzal ébreszt fel, hogy szét nyalja a puncimat!

2021. júl. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu? 3 műszakban dolgozom, sokkszor hulla fáradtan érek haza,és zuhanok az ágyba.
2021. júl. 29. 10:47
 5/36 harebell ***** válasza:
65%
Nem normális és ez gyakorlatilag erőszak. Ha az első eset után szóltál neki, hogy ilyet ne, akkor pláne nincs rendben. Én otthagynám azonnal.
2021. júl. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
59%

Értem, tehát mert te 3 műszakban dolgozol, "dögöljön meg a szomszéd lova is", ha neked nem jó neki se legyen.

Tudod leszarom a pontozásodat, pontozz le 1000x, de én nem tudok olyan fáradt lenni, hogy a párommal ne foglalkozzak.

Igen, képzeld én is szoktam fáradt lenni, szét teszem a lábam, és szólok neki, hogy azt csinálsz amit szeretnél velem, mert nagyon fáradt vagyok.

És bizony van amikor nyalitól jól bealszom, pedig isteni.

Szeretem a párom, mindenhogy szeretek vele lenni!

2021. júl. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
66%

Azért kamu, mert ilyen nem létezik.

Én is dolgozom, sokat. Mellette tanulok és házat újítok fel, plusz szabadidőmben gyerekekre vigyázok és önkéntes vagyok egy állatmenhelyen. De ha álmomban valaki a testemen matat, azonnal felébredek. Még jóval azelőtt, hogy széthúzná a lábaimat…

2021. júl. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
71%
Ez nemi erőszaknak számít, nagyon messze van a normálistól.
2021. júl. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Van rendszeresen szex nálunk is, hétözben többször, sőt volt, hogy egy nap többször is, meg hétvégén is nálunk alszik, vagyis nem hanyagolom el! De hajnalban arra kelni, hogy már húzza ki belőle a farkát az azért már olyan mintha megerőszakolnák az embert.
2021. júl. 29. 10:55
 10/36 anonim ***** válasza:
71%
Én az ilyet azonnal otthagynám.
2021. júl. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!