Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vegyem a számba?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyem a számba?

Figyelt kérdés

a barátom elmondása szerint ő nem szereti ha orálisan kényeztetik, nem tud elmenni.

Én még nem csináltam neki, nem régóta vagyunk együtt. exei tapasztalatait mondta el.

viszont ő állandóan csinálja nekem és viszonozni szeretném. szívesen csinálnám neki, számba venném.

aki volt hasonló szituációban esetleg férfiak, ha a számba venném az stresszelne titeket vagy inkább jó érzés lenne mint gesztus / érzés.

nyilván őt kéne megkérdezzem erről ezzel tisztában vagyok, de amikor felmerül a szituáció félek, hogy elrontaná a hangulatot ha megkérdezném


2021. júl. 29. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A barátommal mostmár 3 éve vagyunk együtt. Mikor összejöttünk, én szűz voltam, így szexel nem tudtam kielégíteni... Azt mondta, az exe sokszor orálozta,de nem tud úgy elmenni. Gondoltam teszek egy próbát. A maj napig el tudom vinni a számmal, ha esetleg havim van és ugye olyankor szex nincs...


Próbáld ki!!! :)

2021. júl. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5%

Ugyanmár ezt tőlünk kérdezed?

Cselekedj..

2021. júl. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem elég intenzív inger neki az orális szex. Erősebb ingerhez van szokva a pénisze.
2021. júl. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát volt barátnőm esetében én se tudtam elmenni úgy, bár lehet csak megszokás kérdése, mindenesetre nem fog sikítozva felugrani barátod mint valami szűz kamaszlány... ha nem is megy el, bemelegítésnek jó :D
2021. júl. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Nyugodtan vedd a szádba és csináld, csak ne fogazz 😂 Csináld egy kis ideig, utána elválik tetszik-e neki vagy sem. Nem kell túlkombinálni, az ellen sz'tem nem nagyon szoktak tiltakozni ha pár percig furulyázol rajta csak ügyes legyél :)
2021. júl. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én imádnám ha csupasz puncival rá ülnél a számra, és közben el kezdenél szopni!
2021. júl. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!