Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ennyire jó a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire jó a szex gumi nélkül? Nő vagyok, és eddig mindig gumival védekeztem, de az utóbbi héten kipróbáltuk anélkül, és hát úristen 🥰 ég és föld a kettő.

Figyelt kérdés

Annyira finom érzés volt és intim így érezni a páromat! Sokkal közelebb érzem lelkileg is azóta magamhoz. Másnak is van ilyen tapasztalata?

30 N ( 8 hónapja vagyunk együtt,nem szedek tabit)



2021. júl. 29. 21:08
1 2 3
 1/29 Lazy Lover ***** válasza:
76%
Igen azért se csinálom gumiba
2021. júl. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%
Igen nekem is sokkal jobb érzés nélküle
2021. júl. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
75%

A megszakítás nem védekezés,még mindig. Nyilván jobb nélküle, teljesen érezni egymást, de attól még védekezni kellene, ha nem akartok gyereket.

24N

2021. júl. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
81%
Csodálatos gumi nélkül. Halistennek eddig csak így dugtam a barátnőimet.
2021. júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
57%

pharmatex kúpot ajánlom, ha nem szeretnétek még gyereket


én is sokkal jobban élvezem gumi nélkül a szexet


F

2021. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
69%

Számomra a szex esszenciája veszne oda, ha a barátnőm nedvei nem borítanák be a nemi szervem - pont ez a lényege, hogy olyan sikamlós és vonzó illatú lesz tőle, amilyen egyedül, maszturbálás közben sosem lehetne. Ezért fárad el sokkal kevésbé, ezért nem dörzsölődik ki, ezért nem fáj orgazmus után, mert az a közeg tökéletes neki. Óvszerrel ebből semmit sem élhetnék át.

Szerencsére nem voltam rászorulva arra, hogy gumival csináljam egyik lánnyal sem, így maradéktalanul egybeolvadhattunk. Nem tudom elképzelni hogy valaha is gumiban szexeljek azzal akit szeretek.

2021. júl. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, de valahogy annyira elvette az eszem, hogy nem is gondoltam ebbe bele...Remélem nem lesz következménye a kísérletezésünknek :))
2021. júl. 29. 21:33
 8/29 A kérdező kommentje:
3-asnak írtam :)
2021. júl. 29. 21:37
 9/29 anonim ***** válasza:
76%

Mi sem szeretjük. Szerintem 45 éves fejjel is két kezemen meg tudnám számolni hányszor használtam.

Barátnőmmel is inkább más megoldást használtunk, de legutóbb ismét előkerült a gumi. Nos nemcsak nekem nem volt jó, hanem neki se. Konkrétan rám szólt, hogy azonnal vegyem le!

2021. júl. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
84%
Igen sokkal jobb, természetesebb, úgymond "közelebb érzed" a párod, partnered. Viszont a nem kívánt terhesség meg túl finom dolog.
2021. júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!