Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy több fős gang bang kemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy több fős gang bang kemény tud lenni egy lánynak ? L

Figyelt kérdés
2021. júl. 29. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A partnerektől függ hogy mennyire bírják s lány "képességeitől". Ha kétperces pasikkal van akkor előételnek is kevés hiába vannak többen.
2021. júl. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Istvan485 ***** válasza:
88%
Termeszeten igen csak konkretan mit valasz ezert????
2021. júl. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Pasiként vettem részt kétszer ilyenben, mind a két alkalommal a pár férfi tagja keresett több pasit is a párját meglepni vele. Az első alkalom velem együtt 6-an voltunk. Ott a nőn nagyon látszódott a végén hogy eléggé kifáradt, és már nagyon örült hogy vége van. A második esetben egy olyan párhoz kerültem akik rendszeresen (évente 4-6 alkalommal) szerveztek ilyen bulit, ott 11 pasi volt velem együtt, na az viszont durva volt, a nő végig komolyan odatette magát és szerintem még 2-3 pasival simán elbírt volna.

30f

2021. júl. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eléggé
2021. júl. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
3 férfival voltam egyszerre.Élvezetes volt. L
2021. júl. 30. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A pasiktól is függ (teljesítmény és hogy mennyien vannak), meg hogy én épp milyen formában vagyok. Volt már, hogy simán bírtam volna még többel, volt hogy egy napig mozdulni nem bírtam.

De igen, ha 3nál többen vannak, az elég kemény tud lenni

2021. júl. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!