Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg nagyon érzékeny...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon érzékeny terület a hüvely szex közben?

Figyelt kérdés
Az első barátommal képtelen voltam az orgazmusra, kb. semmit nem is éreztem az együttlétből. A második barátom nagyon felizgat, és viszonylag hamar el is megyek, de ott is csak az a ~10 másodperces jó érzés van meg. Az egyik alkalom után irigykedett milyen jó a nőknek, mert azt olvasta, hogy sokkal több érzékeny pontunk van, és nekünk jóval nagyobb élményt nyújt a szex még akkor is, hogyha nincs a végén orgazmus. Nyilván imádom az érintést, a csókokat, de nekem semmi jót nem nyújt maga a szex, hogyha ő hamarabb megy el nálam. Nyilván a csikló izgatás más, ott számomra erősebb is az orgazmus, mint hüvelyi úton, úgyhogy el tudom képzelni, hogy a férfi orgazmusnál is durvább. Ti mit éreztek szex közben, tényleg annyira érzékeny mozgás közben az a terület?
2021. júl. 30. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem is érzed, hogy benned van, vagy érzed, csak nem jó? Előbbinél méretprobléma lehet a gond, utóbbinál fogalmam sincs. Én sokszor annyitól majdnem elélvezek, hogy belém hatol a férjem. 🤷🏼‍♀️
2021. júl. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ott a csiklóra gondolt. Ott van rengeteg idegvégződés, és a csiklós orgazmus hatalmas élmény. Legalábbis nekem.

Magától a behatolástól én sem tudok elmenni. Órákig is reszelhetne akkor se történne semmi. Persze, én is élvezem a szitut és izgató, kívánom, jól esik az érintése, közelsége, de ha nem ingerli a csiklómat nem megyek el. Ennyi.

Egyébként van akinek érzékenyebb a hüvelye, van akinek nem.

Az már jó pont ha gyengébben is, de el tudsz úgy is élvezni.:)

2021. júl. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen hírben olvastam, lehet hogy bulvár hülyeség, hogy a nők 30 százaléka tud csak hüvelyi uton, tehát a dugástól elélvezni, és hogy már csak ezért sincs jelentősége a péniszméretnek, meg hogy meddig dugja a manus.
2021. júl. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, hallottam én is, hogy viszonylag kevés nő képes rá, de ez a 30% elég megdöbbentő adat. Eddig azt hittem, hogy nem tudok elélvezni, mert egy fél órás szex után sem volt semmi jó érzés. Most rájöttem, hogy háton fekve, folyamatos 6-8 perc mozgás kell nekem az orgazmushoz, és szerencsére a jelenlegi párom bírja szusszal - ha már én annyira nem vagyok jó kondiban.

Akkor ezek szerint nem nálam van a probléma, hogyha mások sem éreznek semmi olyat közben. A csikló valóban tele van idegvégződéssel, elég hozzáérni is szinte. Valószínű az általa olvasott cikkben is ez lehetett, csak rosszul emlékszik. Köszönöm még egyszer!

2021. júl. 30. 10:00
 5/5 anonim ***** válasza:
xd
2023. júl. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!