Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, mit szerettek leginkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit szerettek leginkább a közösülésben?

Figyelt kérdés
Nem a teljes együttlétre gondolok, hanem onnantól, hogy a párotok behatol, odáig, hogy kiveszi?
2021. júl. 30. 08:15
A kérdező szavazást indított:
Amikor először behatol, és egyesülünk.
Amikor mozog bennem, mert izgató.
Amikor elmegy bennem.
Más, kommentben kifejtem.
19 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Amikor bennem van mozog és a csiklómat is izgatja. Az a kedvencem.
2021. júl. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, viszont a továbbiakban kérem, hogy a csikló izgatásra most ne gondoljatok, kifejezetten a hüvelyi együttlét érdekel, csikló ingerlés nélkül.
2021. júl. 30. 08:33
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Az megvan, hogy pl misszionáriusban a két szeméremdomb egymashoz ér, ezáltal a csikló is ingerlődik? Nem lehet különválasztani a dolgokat.
2021. júl. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Eléggé önző lehetsz ha olyan opció nincs hogy orgazmus.
2021. júl. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Amikor mozog bennem.
2021. júl. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

A nők két dolgot szeretnek a szexben:

- ha egy olyan férfival vannak akit szeretnek, tisztelnek,

- orgazmust.

2021. júl. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
"a csikló izgatásra ne gondoljatok" ja, te nem tudtad hogy nagy részünknek ez adja az élvezetet? 😂😂😂 a hüvelyben sokkal kevesebb idegvégződés van, a csikló pedig a "gyönyör szerve". Persze nagyon élvezetes ahogy mozog bennem a pasi farka, de orgazmust csiklóingerléssel érünk el nálam, szóval nem tudok nem gondolni rá 🤔
2021. júl. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Éppen ezért érdekelt. A csikló ingerlése nélkül, maga az aktus számomra nem túl érdekes, és nem értem miért olyan gyakori téma, hogy mennyi ideig bírja a férfi. Jól esik, ha bennem van, de nekem kézzel való rásegítés nélkül, nem olyan élmény, amit szeretnék 10-15-20... percig átélni.
2021. júl. 30. 09:53
 9/9 anonim ***** válasza:
88%

#8

Szinte minden nő ilyen, az én csajaim is mind ilyenek.

2021. júl. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!