Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bbw/ducibb lányok,nők ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bbw/ducibb lányok,nők ti szexelnétek vékonyabb de sportosabb pasival?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kíváncsi vagyok hogy a ducibb nőknek vonzó egy vékonyabb de sportosabb pasi? Nem volt még ducibb partnerem. De egyre inkább kiszeretném próbálni velük a szexet. Nagyon izgat hogy a testem szó szerint eltűnne a szex alatt:D

Nagyon izgat a vastagabb comb, a nagyobb popsi:)



2021. júl. 30. 16:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Szerinted?

Melyik az a lány aki nem akarna lefeküdni egy sportos pasival? (ilyen konkrétan nem létezik)

2021. júl. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Èn igen :)
2021. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem duci, bbw a barátnőm és neki bejönnek az ilyen srácok. :)
2021. júl. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok ugyan, sportolok mióta az eszemet tudom. Szóval csak arról tudok nyilatkozni, hogy pasikkal is kerültem már olyan helyzetbe, hogy ő érezte magát kellemetlenül amiért tetszem neki, de ő testesebb, pocakos, ám de baromi jó fej pasi volt.

Ducibb de nem annyira kövér barátnőm (kb. 90 kg 160 cm) járt egy sportos pasival, folyamatosan takargatta magát és szégyelte a testét a pasi előtt,hiába imádta a srác úgy ahogy van. Szóval nagyon komoly önértékelési problémak azért lehetnek erőteljesen negatívak a szexnél.

2021. júl. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyivel vékonyabb, mint én.
2021. júl. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5# Engem nem zavarna akár lehetne 50kg különbség is. De amúgy 70kg vagyok.
2021. júl. 30. 16:37
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire duci lányra gondolsz. De igen, azért kb minden nő szívesen lefeküdne egy sportosabb sráccal. Csak azért nagy részben minden duci lányban, mégha amúgy teljesen jól meg is van a bőrében, benne van, hogy miért pont vele lenne a srác
2021. júl. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, miért ne szexelnék?
2021. júl. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Imádjuk öket, csak az önbizalmunk miatt nehezen tudjuk elengedni magunkat mellettük, mert első hihetetlen, ha ránk néznek.
2021. júl. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
Mi az a bbw?
2021. júl. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!