Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok titeket nem zavar hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket nem zavar hogy ti vagytok a mindennapi élet középpontjában?

Figyelt kérdés

Úgy értve hogy a:

A pasik értetek küzdenek, és Nektek teszik a szépet csak azért hogy lefeküdhessenek veletek(leegyszerűsítve)

Nektek akarnak megfelelni hogy legyen kivel szexelni rendszeresen és ti is engedjétek

A szexben nektek kell " hagyni magatokat" és a férfit befogadni

A gyerek kihordása ís rátok hárul

Stb


2021. júl. 30. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nekünk kell hagyni magunkat? Hol élsz? :D Mi az, hogy KELL?
2021. júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt észre szoktam venni hogyha csak azért teszik a szépet hogy megfektessenek,ha pedig azért csinálja mert alapból ilyen és komoly kapcsolatot keres, akkor örülök neki.

Az hogy én vagyok a befogadó fél nem értem miért lenne probléma, nyilván nem tudom milyen egy pasi szerepébe lenni ezért nincs összehasonlítási alapom.

Nem akarok gyereket szóval a terhesség, szülés, szoptatás nem érint engem.

2021. júl. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
Figyu, majd egyszer elmúlik a kamaszos hormontúltengés és rájössz, hogy van élet a puncin túl is. Sőt, ott kezdődik igazán, amikor a szex már a mindennapok természetes része kb olyan mint a lélegzés. Nah, majd akkor elkezdesz egyenrangú félként tekinteni a nőkre és nem csak a lyuk hordozói lesznek.
2021. júl. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!