Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ugye nem is volt análisan szűz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem is volt análisan szűz?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt csajommal. Már mondogatta, hogy kipróbálná az análozást. Péntek èjjel nálam aludt, ketten voltunk egèsz éjjel. Màr előre célozgatott rá, hogy csinálná. Dugtunk rendesen punciba, mikor mondta, hogy tegyem már át. Megujjaztam (szerintem) rendesen, az ujjaim is könnyen bementek, aztán elém pucsított és síkosítóval olyan simán becsúszott a seggébe, hogy el sem akartam hinni. Azt hittem, hogy fájni fog neki. Ráadásul folyamatosan keményebben akarta, szerintem soha nem csináltam ilyen gyorsan punciba. Ès még el is élvezett. Szinte sikított. Sose szokott ilyen hangos lenni.

Ugye már csinálta seggbe ès hazudott ròla?

Az előző csajomnak egyszer próbáltam betenni, de nagyon fájt neki, ùgyhogy abba is hagytuk.

A mostani azt mondta, hogy eddig összesen 2x szexelt, azt is csak punciba. Nem értem, hogy akkor hogy tud ìgy análozni

Ő 18, én 21



2021. aug. 1. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Mai kamu kérdést láthattuk.
2021. aug. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Lehet többször tágította magát régebb, vagy kipróbálta vibrivel és tetszett neki. Nem értem amúgy miért lenne kamu a kérdés. Az emberek igenis élnek meg izgalmas dolgokat, csak azért, mert másnak nem nagyon van élete, vannak olyanok, akiknek van.
2021. aug. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Lehet hogy kamuzott és már más bejáratta.

Illetve az is lehet hogy kipróbálta magának és rájött hogy nagyon élvezi. Innentől kezdve nem nehéz elképzelni hogy rá függött és mindenféle segédeszközt kipróbált. Mekkora mázlista vagy 🙂

2021. aug. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
A kérdésben leírt sztori mondjuk szerintem is kamu. Abban viszont alapvetően igazad van, hogy ha egy csajnak ilyen könnyen becsúszik egy farok oda, akkor már minden bizonnyal jártak előtte többször és/vagy többen is a seggében.
2021. aug. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

Nem hogy örülnél neki!

Enyémnek is könnyen bemegy, pedig nem egyből vágom be neki. Első csajomnak emlékszem magától szétnyílt a segglyuka, pedig még szűz volt minden értelemben, könnyebben bement popsiba neki.

2021. aug. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mambyy ***** válasza:
100%
Lehet kipróbálta az XXL Bad Dragont. Nagyon jól tudta hogy mire fog megkérni...
2021. aug. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!