Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg idegesítő és kiábrándí...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg idegesítő és kiábrándító, ha egy nő túl sokszor szeretne szexelni/orálozni?

Figyelt kérdés

Sokszor hallani a férfiaktól, hpgy de jó lenne egy olyan nő, aki 'szexmániás' meg hasonló. Viszont én úgy érzem, hogy ha egy nő valóban sokszor kezdeményez, többször mint amennyiszer a férfi akarná, akkor elég hamar idegesítővé, frusztálóvá válik a nő.

Én pl napi szinten kívánom a szexet, de elég lenne naponta 1x igazából. Viszont mivel nagyon izgat a szopás, azt többször szoktam spontán kezdeményezni. Sokszor úgy, hogy nem is akarok utána szexelni, vagy hát nem muszáj, csak egy kicsit szeretnék orálozni (vagy ha a pasi akarja, akkor élvezésig). Általában ez olyan szituációkban tör rám, mint pl közös filmezés, ha a pasi főz a konyhában, esti autózásnál ha félreállunk vagy kirándulás erdőben, de akár egy bár mosdójába is szívesen behúznám a párom. Úgy vettem észre, hogy a pasiknak ez inkább nyűg, aztán emiatt mert sok vagyok, utána ők maguktól már nem is nagyon kezdeményeznek szexuális dolgot. Kicsit mintha ha könnyen jön a dolog, már nem is lenne annyira izgalmas.

Ti férfiak hogy vagytok ezzel a helyzettel? Szerintetek vissza kéne fogjam ezeket az őszinte vágyakat és kicsit játszani a vadat, akit becserkész a pasi? Persze ezt nem a kapcsolat elején, hanem már a pár/szexkapcsolatban értem. Hogy ilyenkor is hagyni kell a férfit vadászni? Vagy hagyni egy kicsit nélkülözni, hogy aztán jobban akarja a dolgot és tegyen is érte?

Mert ilyesmiket is szoktam olvasni, hogy a férfiak igazából szeretnek teperni, becserkészni a nőt, azt érezni, hogy ők vesznek rá a szexre, ők izgatnak fel. Nem csak az ismerkedési fázisban fontos rz, hanem végigkésőbb is

Mit gondoltok?


2021. aug. 1. 12:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
29%
Nyugodtan keress meg, nekem ez baromira bejönne. Én nem szeretem a játszmázást, a nő mondja, meg mit akar, de még jobb, ha a tettek mezejére lép. Még soha nem utasítottam el ilyesmit.
2021. aug. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 fökapitany ***** válasza:
100%
Ha minden nap kezdeményezed a szexet,akkor mikor kezdeményezzen a pasi? Ez ugyan az,mint ha csak feküdnél ,mint egy darab fa:akkor azért nem kezdeményezne,mert inkább kiveri( kevesebb gonddal jár az élvezeti értéke meg ilyen esetben nagyobb). Az egyensúly a lényeg meg a kommunikáció. Beszéld meg vele,hogy neki mi a sok,mi a jó,stb. Aztán mehet a szexpary....
2021. aug. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Van egy olyan erzesem h pasi a kerdezo. Es pontosan tudja h ez minden pasinak bejonne...
2021. aug. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Hát meg kell találni egymás igényeit.... én igazából mindig szeretném, csak ad1 most nincs kivel :D ad2 ha stresszes vagyok vagy nagyon fáradt akkor simán nem megy , volt barátnőm ezt mindig szóvá is tette (amivel egyébként mégjobban felstresszelt) Akkoriban sokat dolgoztam , ő se pesten lakott.... szóval nem volt egyszerű, de hát amikor meg ment , akkor nagyon ment... egész hétvégén mint a nyulak az is előfordult.... 5-6 szor két nap alatt, szóval behoztuk a lemaradást azért.
2021. aug. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
53%
Legyél a barátnőm! Isteni vagy. Én imádom ezeket. Napi 2-3 szex is mehet. 🙂
2021. aug. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen típusú lány vagyok. Nekem is sokszor az az érzésem, hogy nem bírják velem tartani az iramot, de nem tehetek róla. Mit tegyek, ha egyszerűen sokszor kívánom a szexet?
2021. aug. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%
Az en farkamon csunghetnel reggeltol estelig...
2021. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#2: igazad van, de többször van, hogy nem kezdményezek, mert azt várom, hogy a pasi tegye meg. Csak mikor már nem tudok tovább várni, akkor próbálkozom be én. Szóval igazából van lehetősége a másiknak is. De egyébként inkább az orálra vonatkozik ez az egész, ott van az, hogy ugye ezt szinte mindig én kezdeményezném. Szexnél meg sokszor kivártam, hátha a másik teszi meg az első lépést

#3: nem vagyok pasi és sajnos egyáltalán nem jön be mindenkinek, pont ezt mondom. Nekem több párom is volt, akinek ez nem tetszett

2021. aug. 1. 13:18
 9/20 anonim ***** válasza:

Nekem agyamra menne ha minden nap akarna szexelni.


Jó a szex, de nem árt néha szünet is😅😆

2021. aug. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A pároddal kellene valahogy egyeztetni. Ha többször leszopod, akkor persze picit már ki van. Az elején lehet még bírni, de egy idő után nem tud annyira renegálódni, hogy ismét kívánja a szexet. Ha meg szex közben meríted le, akkor utána már nehezebben szopod le. Ez ellen nincs mit tenni.

Neked kellene picit visszafogni magad, hogy legyen ideje kezdeményezni.

2021. aug. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!