Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz vagyok és prostihoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz vagyok és prostihoz mennék, ha 15 percre megyek első alkalomnak elég nem? Elvileg elsőnél úgyis hamar elsülök?

Figyelt kérdés
2021. aug. 1. 19:01
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
10-es, tartok tőle hogy kínos lenne ha 5 perc alatt lezavarjuk a menetet és netán nem tudnánk miről beszélni.
2021. aug. 1. 19:22
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ő azért van hogy arra az időre jól érezd magadat.

Mond meg neki hogy neked ez az első és szeretnéd ha hizlalná a májadat egy órán keresztül.

Az az érdeke hogy vissza járó vendég legyél nem fog bántani.

2021. aug. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig legyen egy óra. az egymásrahangolódás is siettetett
2021. aug. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ajj, nem tudom. Akkor meg rá stresszelnék, hogy akció után még kitudja mennyi időt kell vele eltöltenem. Az a baj, hogy amúgy introvertált vagyok és nem igazán szeretek beszélgetni. Ha megtalálom valakivel a közös hangnemet akkor igen, viszont sokszor kényszerből beszélgetek másokkal ami már kellemetlen.
2021. aug. 1. 19:47
 15/18 A kérdező kommentje:
Alapból is olyan vagyok, hogy ha lányokkal beszélgetek, iszonyat könnyen zavarba tudok jönni.
2021. aug. 1. 19:50
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Kell a fél óra, mert kell beszélgetni is egy kicsit, vetkőzés, öltözés, stb. Bár mondhatni én már tapasztalt vagyok, de 3-4 perc alatt elszoktam élvezni, nincs belőle semmi gáz. Sőt, ha tudod, hogy képes vagy még egy erekcióra, akkor érdemes 2 menetet fizetni.
2021. aug. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
16-os, mennyit szoktak kérni fél órára? 20-30 körül kb nem?
2021. aug. 2. 06:05
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
15k körül az egy menet, a 2 menet 20-25k körül akikhez én mentem eddig. Megéri 2 menetet fizetni amúgy, mert bár nekem már alig van erekcióm elélvezés után,mégiscsak jó érzés, hogy van valami folytatás, nem egyből hazafele. Meg van aki 2 menet között megáll dumálni egy kicsit, cigizni egyet, közben lehet simogatni a csajt, stb.
2021. aug. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!