Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon félek a szextől 24...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek a szextől 24 éves szűz nőként, hogyan lehetne ezt oldani?

Figyelt kérdés
Még sose csókolóztam.

2021. aug. 3. 13:17
1 2 3 4 5
 41/47 Ozmi ***** válasza:
87%
Ne görcsölj ezen. Ha még nem történt meg, az azt jelenti, hogy még nem jött el az a fiú, akivel ágyba szeretnél bújni.
2021. aug. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonymousreview60 ***** válasza:
81%

1. Oldás

Ezt a feszültséget két dologgal lehet oldani. Egy kevés itallal az aktus előtt közvetlenül, és pszichológussal jóval előtte.

2. Miért?

Azért érdemes már a szex előtt egy pszichológussal megbeszélni a dolgot, mert valami gátlás van benned, ami akár vaginizmust is okozhat, és akkor lehet akármilyen gyengéd a férfi (mint exem első pasija volt), lehet, hogy csak 1 hónap alatt a 10+. próbálkozásra lesz sikeres behatolás. Remélem ez nem lesz veled.

3. Okok

Mindenképpen fel kell tenni a kérdést, hogy mi miatt nem szexeltél eddig. Vallásos neveltetés? Prűd szülők? Csúfolódó osztályközösség?

4. Mit ne tegyél?

Ne legyél egy darab fa! Reagálj a simogatásra! Jelezd, ha valami jó! Olyan módon, ahogy jólesik. Ha túl hangos leszel (aligha), majd jelzi a pasi. Azt is jelezd, ha valami kellemetlen! Nem kell egy szűzlánynak (sem) 2 perccel a levetkőzés után már tágnak lenni, és főleg nem 5-10 perc alatt fergetegeset élvezni tudni.

Mindenkinek át kell esnie valahogy ezen. Tehát azon ne agyalj, hogy mit fog gondolni a pasi, hogy szűz vagy. 99%-unknak ez nem baj, még talán klassz is.

5. Mit tegyél?

Érdemes maszturbálnod, hogy tudd, hogy neked hogyan jó, hogy ezt jelezni tudd a férfinak.

2021. aug. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
35%
Szexelj álmodban ott minden úgy történik ahogy te szeretnéd és akkor hagyod abba amikor te szeretnéd
2021. szept. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
63%
Esetleg álom-szex helyett próbálhatod azt, hogy masztizás közben azt gondolod végig, hogy milyen lenne egy pasival csinálni ugyanazokat...
2021. dec. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
46%
De nagy divat mindenkit mindenre pszichológushoz küldeni🤷 problémài mindenkinek vannak. Én speciel sosem kertem/fizettem idegeneknek azert hogy tanácsot adjanak az életemhez. Mit is foglalkozna velem? A gondokat magamban tanultam meg elrendezni, és megoldani. Neked is ezt javaslom. A függetlenség szabadság és erő💁
2021. dec. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
88%

Enis a mai napig igy vagyok vele, mindig attol felek hogy a fiu csak kihasznalni akar megdugni esetleg teherbe ejt es otthagy

Álom szex se megy volt egy nagyon valosagos almom amibe egy fiu megfogta a kezem de annyira beparaztam hogy felebredtem es azota meg a szexre gondolni se merek


29 N

2021. dec. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
#45: Pontosan ezt segít megtanulni a pszichológus annak, aki nem tudja.
2021. dec. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!