Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy fiú-lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy fiú-lány barátságba belefér, hogy a felek látják egymást meztelenül?

Figyelt kérdés
Vajon az még mondható baráságnak, ha egy fiú és egy lány barát látja egymást full meztelenül és meg is érintik egymást bizonyos helyeken, de nem csókolóznak és nem fekszenek le? Szerintetek?

2021. aug. 4. 14:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nem fér bele, még a fehérnemű sem. Nő vagyok.
2021. aug. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Max a fehérnemű.
2021. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 V-Balazs ***** válasza:
80%
Szerintem belefér, Bár akkor az már barátság extrákkal inkább.
2021. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Ez a két féltől függ. A haveri körben volt hogy nyáron "kötelező" meztelen fürdés volt éjszaka ha vízparti helyen buliztunk mégsem történt semmi. Sőt még olyan is hogy történt, de ettől a barátság megmaradt. Felnőtt érett fejjel kezeltük a dolgot.
2021. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%

szerintem bele, bár nem mindegyikkel


F

2021. aug. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az egyik lakótársam, egy fiú barátom, láttuk már egymást meztelenül, de az hogy közben tapogasson az nem fér bele.
2021. aug. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%
Bele, nyilván nem mindenkivel, de van ilyen barátom, akivel igen.
2021. aug. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a meztelenül meglátás belefér. Pl átöltöznek egymás előtt, nem arra gondolok, hogy levetkőznek szemügyre venni egymást:D a tapizás nem fér bele, nem is tudom értelmezni. Akkor egyértelműen van vonzalom vagy valami, szóval az nem barátság:D
2021. aug. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Főleg, ha legalább az egyiküknek van párja.
2021. aug. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem belefér, ha mindkét fél benne van és nem gondol bele többet. Érett, felnőtt emberek mindent meg tudnak beszélni.

Persze ha bármelyiknek párkapcsolata van, azt illik tiszteletben tartani és az ilyesmit mellőzni.

2021. aug. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!