Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 éves szűz lány vagyok idén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves szűz lány vagyok idén ősszel megyek egyetemre, és nyáron golyatáborba. Sok helyről azt hallom hogy utána már nem leszek szűz hiába akarok az maradni. Van rá lehetőség?

Figyelt kérdés
Eléggé félek mert nem szeretném, még elveszteni csak a megfelelő emberrel. Akinek van tapasztalata tudna mesélni?
2021. aug. 4. 16:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Vannak elég beteg gólyatáborok, pl BGE-n. Te hova fogsz járni?
2021. aug. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Az nem úgy működik, hogy sorbaállítják a csajokat és mind megdugják :D
2021. aug. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
88%
11es ... Nem is igaz, még a BGF gólya táborban voltam, semmiben nem volt az szerintem durvább mint bármelyik másik :D
2021. aug. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
86%

Tudtommal az egyetemeken oktatás, képzés folyik (a gólyatáborban meg buli) nem pedig intézményesített nemi erőszak.

Azé' nem leszel szűz utána csillagom, mert rengeteg buli van (ott meg pia), no szülői kontroll, veled egykorú értelmes emberek, s rádmozdul egy csomó fejben már érettebb pasi - főleg ha jó csaj vagy - akik esetleg már csajozni is tudnak valamennyire. Ettől ha te őrizgetni akarod a szüzességed mint valami kincset és kimaradni a szexből (ami a legjobb dolog a világon) akkor őrizgesd, senki nem fog ezért elítélni, kiközösíteni. Bulizni sem leszel köteles elmenni, te dolgod mit csinálsz.

2021. aug. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Óbudai egyetem gépészmérnöki gólyatáborába megyek
2021. aug. 4. 22:16
 16/20 anonim ***** válasza:
20%
#15 a gépész szakok nem arról híresek hogy túl sok nő járna :) szóval már legalább az átlagos szintet megüti a külsőd akkor azonnal a szárnyai alá fog venni egy idősebb hök-ös és megpróbál felszedni, terülj-terülj asztalkám lesz nő létedre :)
2021. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Na jó az nagyon beteg. Onnan hallottam a legdurvább dolgokat. Bolondok teljesen
2021. aug. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ágyba bújni az első fiúval
2021. aug. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Na, szűz maradtál végül?
2022. júl. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
51%
Én a helyében megkértem volna a gólyacsapatom senior vezetőjét (a kettőből a lányt, ha van), hogy kicsit vigyázzon rám a bulikban. Nekik kell szemmel tartaniuk a gólyáikat, rajtuk is múlik, hogy milyen élményekkel mennek haza.
2023. márc. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!